АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі збираються встановити пам’ятник П.П.Чубинському

У Борисполі збираються встановити пам’ятник П.П.Чубинському

Новини у Борисполі

У Борисполі збираються встановити пам’ятник П.П.Чубинському Під час засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради, яке відбулося 2 вересня 2019 року, був представлений можливий варіант монументу Павлу Чубинському. Присутній на нараді міський голова Анатолій Федорчук нагадав, що ідея встановити пам’ятник автору українського славеня з’явилась ще в 2006 році. Втілити її у граніті стало можливим лише зараз.

Представлений на нараді макет пам’ятника належить скульптору, який на сьогодні працює в Ізраїлі. Втім, це не остаточний варіант. Адже виконавчий комітет прийняв рішення провести конкурс та вибрати найкращий варіант.

Участь у конкурсі можуть узяти всі бажаючі. Одна з вимог – передбачити, щоб пам’ятник мав, як один із елементів, повний текст славеня України. Склад журі визначений. Термін подання пропозицій: до 07.10.2019 року.

Місце розташування майбутнього пам’ятника Павлу Чубинському – Книшовий меморіальний комплекс.

Нагадаємо, на скульптуру (без постаменту) депутати на останній серпневій сесії, що відбулась 27.08.2091 року, виділили майже півтора мільйони гривень. Щоправда, це не остаточна вартість, яку місто заплатить за майбутній пам’ятник.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
місто, Бориспіль, конкурс, Чубинський, пам’ятник
Оціни новину →
Переглядів: 169
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новости по теме