АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі запрацює відділ лікування та діагностики здоров’я жінок (+ світлини)

У Борисполі запрацює відділ лікування та діагностики здоров’я жінок (+ світлини)

Новини Борисполя

У Борисполі запрацює відділ лікування та діагностики здоров’я жінок (+ світлини) На базі лікувально-діагностичного відділення КНП "Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" буде відкритий відділ "ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я". Про це повідомив директор міського центру Євгеній Черенок у себе на сторінці у Фейсбук.

Передбачено, що в відділу надаватимуть цілий ряд послуг, спрямованих на виявлення та лікування захворювань хвороб у жінок. Сюди входить:

– обстеження з метою виявлення на ранніх стадіях розвитку та ризику розвитку захворювань шийки матки та придатків, молочної залози;

– повний спектр лабораторного обстеження;

– діагностика й лікування на власній базі та формування зручного для пацієнта маршруту діагностичних заходів;

– консультації пацієнтів із фахівцями необхідної спеціалізації (у тому числі виїзних) та за необхідністю лікування у профільних закладах вторинного та третинного рівнів;

– впровадження різноманітних шкіл, направлених на персоніфікований підхід до здоров’я жінки.

Відкриття відділу відбудеться 1 лютого 2021 року о 15:00 за адресою: місто Бориспіль, вул. Чехова, 2. Графік роботи лікарів жіночого здоров'я на стадії апробації.

Починаючи з 1 лютого вже можна буде записатися на прийом до лікарів відділу. Для цього пацієнтка має зателефонувати до однієї з міських амбулаторій або безпосередньо до відділу "Жіноче здоров'я" за телефоном (093) 089-50-44. Також для запису на прийом можна скористатися функцією on-line запис на сайті КНП "Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" (cpmsd.com.ua).

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
діагностика, Бориспіль, молочна, лікування, матка, черенок, залоза, жінка, онкозахворювання, рак
Оціни новину →
Переглядів: 1985
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою