АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі встановлять пам’ятну дошку про воїна АТО

У Борисполі встановлять пам’ятну дошку про воїна АТО

Новини у Борисполі

У Борисполі встановлять пам’ятну дошку про воїна АТО Виконавчий комітет Бориспільської міської ради затвердив рішення, яким передбачено встановити в Борисполі інформаційну дошку пам’яті про учасника російсько-української війни – Сергія Миколайовича Оврашка. Затвердження відбулось під час чергового засідання виконавчого комітету в понеділок 3 лютого поточного року. Ініціював встановлення дошки борисполець Дашевський К.В., який зробив відповідне звернення до міськради.

Інформаційну дошку встановлять у Борисполі на фасаді житлового будинку №6 по вулиці С.Оврашка – на честь якого її й перейменували (раніше вулиця називалась Радгоспна та змінила свою назву відповідно до рішення Бориспільської міськради №42-2-VII від 17 грудня 2015 року – прим.ред.).

Довідково
Оврашко Сергій Миколайович (позивний "Дінаміт") родом із с. Коськів, Шепетівського району, Хмельницької області. До війни займався в Борисполі будівництвом. Коли російські війська вторглися на територію нашої держави, продав будівельну фірму та відправився захищати Україну. Командував розвідротою 24 окремого штурмового батальйону "Айдар". Мав військове звання молодшого сержанта ЗСУ. Загинув 18.12.2014 року, потрапив у засідку під селом Старий Айдар (район м. Щастя, Луганської області). Похований у рідному селі Коськів. Відповідно до Указу Президента України №109/2015 від 26.02.2015 р. нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
війна, Бориспіль, Оврашко, АТО, виконком, пам’ять
Оціни новину →
Переглядів: 853
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою