АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі вшанували захисників України

У Борисполі вшанували захисників України

Новини в Борисполі

У Борисполі вшанували захисників України 29 серпня 2019 року в місті Борисполі пройшли вшанувальні заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Розпочались заходи з поминального богослужіння пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО в міському парку культури і відпочинку, яке провів отець Михайло (Гуменюк). Представники влади, депутати, а також учасники АТО поклали квіти. Міський голова Анатолій Федорчук виступив із промовою, в якій відзначив вагомий внесок українських воїнів, у тому числі й бориспільців, у захисті України від віроломного ворога.

Продовжили вшанувальні заходи на Книшовому кладовищі, де похований Микола Березовий та члени екіпажу АН-30. Навідались на могилу Геннадія Логвина, на цвинтарі по вулиці Тургенєва. Також відвідали загиблих АТО-вців на Рогозівському кладовищі; тут поховано восьмеро учасників АТО.

Нагадаємо, відповідно до Указу Президента України, визначено, що 29 серпня в Україні – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Мабуть причина обрати саме цю дату, полягає в тому, що саме в цей день у 2014 році наші військові були підло розстріляні ворогом на марші через, так званий, "гуманітарний коридор", під час виходу з оточення біля міста Іловайськ.Офіцер Збройних сил РФ повідомив, що вихід українських військових має відбутися без зброї, тільки тоді всі безперешкодно вийдуть із оточення. Втім, свого слова ворог не дотримав. Згідно з висновки Генпрокуратури України, загинуло 366 українських ввійськовослужбовців, поранення отримали 429, у полон потрапило близько 300. Однак, безпосередні учасники тих трагічних подій називають більші цифри.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, захисники, Іловайськ, пам’ять, АТО
Оціни новину →
Переглядів: 354
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новости по теме