АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Новини Борисполя
  4. »
  5. У Борисполі відкрився театр

У Борисполі відкрився театр

Новини Борисполя

У Борисполі відкрився театр Відтепер поціновувачам театрального мистецтва не обов’язково на вистави їздити до Києва — Бориспільський муніципальний театр охоче задовольнить потреби як любителів драми і комедії, так і тих, хто захоплюється живописом, адже в одному приміщенні з театром на вул. Дзержинського, 1 розмістилася і невелика виставкова галерея. Від моменту виникнення цієї ідеї до відкриття у Борисполі театру минув не один місяць. Щоб зрозуміти, яким чином облаштовувати приміщення, відповідальні особи об’їздили не лише столичні театри, а й побували у тих містах, які вже мають свої храми духовності. Тепер до цього списку долучився і Бориспіль, відродивши культурну велич минулого, адже наше місто здавна славилося такими закладами, театральними виступами, творчими колективами.

Урочисте відкриття бориспільського театру почалося із традиційного перерізання червоної стрічки, а завершилося переглядом вистави за мотивами твору Ліни Костенко «Маруся Чурай». Урочисте відкриття театру зібрало разом усіх, хто доклав зусиль до того, аби цей храм духовності з’явився у місті: представників місцевої влади, акторів, дизайнерів, будівельників. Вони ж і стали першими його відвідувачами. Незабаром Бориспільський муніципальний театр відкриє свої двері і для усіх бажаючих.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, театр
Оціни новину →
Переглядів: 1763
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
4 Спам
Новость почти годичной давности. ПАНОВЭ мытци, где афиши?
avatar
0
3 Спам
Панове ми чекаємо на Сергія Дзея в Вашому елітному театрі!!!!!!
avatar
0
2 Спам
Хотелось бы чтоб это был приличный театр. С афишами, декорациями и хорошим репертуаром. Я сам не театрал, но если будет что-то интересное ставиться, то схожу обязательно.
avatar
0
1 Спам
БРАВО! наконец-то smile
avatar

Новини за темою