АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі відкрили станцію знезалізнення води

У Борисполі відкрили станцію знезалізнення води

Новини у Борисполі

У Борисполі відкрили станцію знезалізнення води Для покращення якості води в місті Борисполі, з міського бюджету виділили кошти на будівництво станції знезалізнення та резервуар чистої води. Освоїли 25,2 млн грн з міського бюджету. Ще 8 млн грн вдалося зекономити. Станція працюватиме на водозабірному вузлі №2 КП ВКГ «Бориспільводоканал» по вул. Соборна, 3-а. Продуктивність станції складає 5000 м3/добу. Ємність резервуару чистої води – 1000 м3. Основні роботи виконало ПрАТ "ПМК-508". Про це повідомляють на сторінці виконавчого комітету Бориспільської міської ради в Фейсбук.

Під час відкриття станції, бориспільський міський голова Анатолій Федорчук зазначив, що введення в експлуатацію цього об’єкту є "...прекрасним завершенням року". Адже нова станція знезалізнення дасть можливість покращити подачу питної води нормативної якості до 12 тис. споживачів, у тому числі в три дошкільні та один загальноосвітній заклади.

Також відзначено, що введення станції відбувалось із застосуванням новітніх технологій та обладнання. При цьому енергоефективність та надійність функціонування систем водопостачання і водовідведення підвищено в рази, порівняно з тим, як було раніше.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
водоканал, вода, знезалізнення, Бориспіль, Федорчук
Оціни новину →
Переглядів: 331
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою