АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі відкрилась безкоштовна юридична консультація

У Борисполі відкрилась безкоштовна юридична консультація

Новини у Борисполі

У Борисполі відкрилась безкоштовна юридична консультація На початку листопада поточного року по вулиці Київський шлях, 71-А/1, що в місті Бориспіль, було запущено новий соціальний проект під назвою «Безкоштовна юридична консультація». Як зазначають його організатори – депутат Київської обласної ради Валерій Ксьонзенко та досвідчені юристи адвокатського об’єднання «Вишневий та партнери» – вони хочуть допомогти простим людям отримати необхідну правову допомогу.

– Так склалось, що до юриста люди звертаються тільки тоді, коли виникає та чи інша проблема, вирішити яку вони самостійно не можуть, – ділиться адвокат Олександр Вишневий. – На це в них або не має часу, або звертаються тоді, коли вже запізно. Щоб люди могли уникнути різних непорозумінь, для цього і був запущений цей проект. Сподіваюсь, отримавши в нас кваліфіковану консультацію, люди зможуть себе захистити в будь-якій проблемній ситуації.

Безкоштовну юридичну консультацію можна отримати в кімнаті 305 (міський парк, ТЦ «Гранат») щовівторка з 15:00 до 18:00 години, на яку можна записатись за номером телефону (050) 101-84-23.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
жители, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 5055
Рейтинг: 5.0/10

Коментарі

avatar
0
1
Благородное дело. Особенно в наше время бесплатная юридическая консультация очень многим актуальна и востребована.
avatar

Новини за темою