АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі відбувся прийом громадян депутатом Верховної Ради України Сергієм Буніним

У Борисполі відбувся прийом громадян депутатом Верховної Ради України Сергієм Буніним

Новини у Борисполі

У Борисполі відбувся прийом громадян депутатом Верховної Ради України Сергієм Буніним 21 липня відбулись вибори до Верховної Ради України. Туди більшість жителів округу №98 (куди входить і Бориспіль, і Бориспільський район) обрали Сергія Буніна, щоб він представляв їхні інтереси. Минуло сто днів. Депутат призначає прийом громадян, який проходить 22 жовтня 2019 року у приміщенні Бориспільської міської ради. За інформацією Центру надання адміністративних послуг міста Борисполя, на прийомі побувало 51 особа – як із Борисполя, так і з Бориспільського району.

На прийомі також був присутній народний депутат України Федієнко О.П. У вирішенні питань допомагали заступник міського голови Дмитро Гопанчук, керуюча справами виконкому Людмила Передерей та адміністратори ЦНАПу Олена Головко, Людмила Петренко та Ірина Шелухіна. Питань велика кількість, адже люди йшли не з одним, а з кількома проблемами одразу.

Які ж проблеми піднімали відвідувачі? Так, скаржились на проблеми в оформленні землі, неотримання житла пільговиками, ненадання матеріальної допомоги на лікування, на порушення умов договорів Бориспільським РП ПАТ «Київобленерго» та неякісного надання послуг Бориспільською філією «Київоблгаз».

Серед інших питань: якнайшвидше побудувати об’їзну дорогу, що дозволить розвантажити центральну вулицю Борисполя; допомогти вирішити питання з забудовниками в житлових комплексах «Престиж» та по вулиці Київський шлях, 95, де люди заплатили за житло, а квартир досі не мають; вплинути на сільських голів, які – на думку людей – зловживають своїми службовими обов’язками; вирішити питання з ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», чиї стічні води забруднюють водойми в районі, що може призвести до екологічної катастрофи.

"41 звернення за 4 години, – напише про прийом Сергій Бунін в себе на сторінці у Фейсбук. – І йдеться не про рекордні цифри, а про проблеми, які турбують жителів цього міста та району: безвідповідальність, бездіяльність, «паперова тяганина», байдужість. Прийнято до опрацювання, зроблю усе від себе залежне! Дякую бориспільчанам за діалог у спільному прагненні змін та працівницям Центру надання адміністративних послуг за усебічне сприяння швидкому вирішенню проблем громадян!"

Світлина: Центр надання адміністративних послуг

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Слуга, 98 округ, Район, Бориспіль, Бунін
Оціни новину →
Переглядів: 309
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою