АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі створюють власну команду з черлідингу

У Борисполі створюють власну команду з черлідингу

Новини спорту

У Борисполі створюють власну команду з черлідингу Висновок, що в місті Борисполі буде створена своя команда з черлідингу, можна зробити з оголошення, яке розмістила "Молодіжна рада Борисполя" в себе на сторінці у Фейсбук. У ньому зазначається, що шукають талановитих, артистичних, активних та відповідальних дівчат, які прагнуть до самовдосконалення та хочуть зробити життя міста яскравішим.

Основна вимога – учасниці мають вивчити та станцювати хореографію від @adele_adelinka. Хто знає, що мали на увазі представники "Молодіжної ради Борисполя" під хореографією @adele_adelinka, тим буде легше зорієнтуватися. Інші, мабуть, шукатимуть в інтернеті, бо ніяких посилань "рада" не порадила.

Довідково: вільна енциклопедія ВікіпедіЯ дає пояснення, що черліденг, чирлі́динг, чірлі́дінг (англ. cheerleading, МФА: [ˈtʃɪərˌlidɪŋ], від cheer — схвальний, закличний вигук і leading — «ведення», «спрямовування») — це складно-координаційний вид спорту, який поєднує в собі характерні риси художньої та спортивної гімнастики, акробатики, та різних танцювальних напрямків (джаз, фанк, хіп-хоп та інші). Це типово американський вид спорту, принесений заокеанською баскетбольною хвилею до європейських берегів, вже добрий десяток років вважається не просто розвагою, що несе певне естетичне навантаження, але і серйозним видом спорту, який має реальні шанси вже в найближчі роки бути включеним до програми Олімпійських ігор. Поділяється на спорт вищих досягнень і виступи груп підтримки.

Кастинг кандидаток має відбутися 15 травня 2021 року о 16:00 на баскетбольному корті в Бориспільському міському парку відпочинку. Вік кандидаток: від 14 років і старші. Про інші вікові обмеження в оголошенні не йдеться.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
команда, черлідинг, створення, спорт, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 586
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1
Фото з кастингу будемо чекати!
avatar

Новини за темою