АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі скоєно розбійний напад

У Борисполі скоєно розбійний напад

Новини Борисполя

У Борисполі скоєно розбійний напад Випадків, коли злочин такого характеру стався б між товаришами, правоохоронці не пам’ятають. Про те, що у житловому масиві «Голівуд» у центрі міста рано-вранці було знайдено невідомого молодого чоловіка в непритомному стані і доставлено до Центральної районної лікарні, у міліцейський відділок повідомили із тієї ж таки лікарні. У постраждалого було переохолодження тіла з обмороженням кінцівок рук, забій головного мозку. Що саме сталося із бориспільцем, правоохоронцям вдалося дізнатися вже згодом, коли він прийшов до тями.

Як з’ясувалося, двоє непрацюючих молодих чоловіків, товаришів, один із зимових вечорів провели у звичному для них режимі: почавши із дому, шукачі пригод мандрували із генделика до генделика, «заряджаючись» оковитою. «Дійшовши до кондиції», вони вирушили додому, в одну із висоток, що на вулиці Новій. Та додому дійшов лише один із них. Як повідомили правоохоронці, близько 5-ї години ранку один із цих так званих товаришів налетів на іншого, наніс йому кілька ударів по голові, забрав мобільний телефон і залишив постраждалого на снігу.

Що спонукало вчинити розбійний напад на свого товариша, злочинець працівникам міліції пояснити не зміг. Проте наступного після скоєння злочину дня мобільний телефон постраждалого він продав у столиці на метро «Харківська». Злочинця оперативно було затримано тієї ж доби, і зараз він знаходиться під вартою. Його долю визначить суд. Постраждалий перебуває на лікуванні в обласній лікарні.

Мабуть, на цьому їхнє товаришування і закінчиться.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
правоохоронці, розбійний напад, Бориспіль, Голівуд
Оціни новину →
Переглядів: 1085
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою