АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі провели семінар, фестиваль та зустріч із Левком Лук’яненком

У Борисполі провели семінар, фестиваль та зустріч із Левком Лук’яненком

Події в Борисполі

У Борисполі провели семінар, фестиваль та зустріч із Левком Лук’яненком 12 квітня на базі Бориспільського державного історичного музею «Сучасний Бориспіль» відбувся міський методичний семінар-імпровізація з використанням рецептивної естетики (за творчістю Володимира Литвина) вчителів української мови та літератури загальноосвітніх навчальних закладів. На захід завітали педагоги та представники мистецького життя міста Ганна Крещенко та Олена Гур’єва, письменник-прозаїк Світлана Тимченко.

Організаторами семінару стали вчителі Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (директор – Михайлюк Г.П.) Марія Кучинська та Світлана Кузьменко, які підготували методичні та літературознавчі розробки за творчістю Володимира Литвина, що можуть бути використані колегами на уроках літератури рідного краю. Власне діалогічне прочитання поетики творів письменника запропонувала завідувач міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради, кандидат педагогічних наук Людмила Мозгова.

Учасники семінару обмінювались власним методичним досвідом ведення уроків літератури рідного краю, презентували авторську інтерпретацію творів митців Бориспільщини. Заступник директора Бориспільського державного історичного музею «Сучасний Бориспіль», письменник, літературознавець, краєзнавець Володимир Литвин прочитав добірку нових поезій у прозі.

Також, цього дня в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап фестивалю дружин юних пожежних. У фестивалі взяли участь шість команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Перемогла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (директор Гавазюк Л.О.).

Команда – переможець візьме участь в обласному етапі змагань дружин юних пожежних. ІІ місце зайняла команда Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива».

13 квітня на базі Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулась зустріч із видатним політичним діячем України, героєм України, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченко Левком Григоровичем Лук’яненком. На зустрічі були присутні учні старших класів, учителі закладів міста, адміністрація міста Бориспіль.

Під час зустрічі Левко Лук’яненко презентував зібрання своїх творів у 13 томах «Шлях до відродження». Ці твори в цьому році були відзначені комітетом Національної премії України імені Тараса Шевченка в номінації «Публіцистика і журналістика».

14-16 квітня вихованці Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді взяли участь в обласних змаганнях з велосипедного та водного туризму серед учнівської молоді, що відбулися у селищі Хохітва Богуславського району. Діти здобули І місце в загальнокомандному заліку з велосипедного туризму та І місце на особистокомандній комплексній дистанції. Жук Олександр зайняв І місце серед хлопців у комплексній дистанції (тренер – Коломієць О.Г), Сеник Анастасія виборола І місце серед дівчат у комплексній дистанції (тренер – Корнієнко Т.С.)

Під керівництвом тренерів (Рахуба Т.Г., Вигнан Д.С., Вигнан О.С., Деркач Т.С.) команда вихованців Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді в обласних змаганнях із водного туризму серед учнівської молоді зайняла ІІ місце на дистанції «Спринт» та посіла ІІІ місце в загальнокомандному заліку. Тренера Коломієць О.Г. відзначили Подякою як головного суддю змагань за високий рівень організації. Корнієнко Т.С., Нестеренко Є.В. були відзначені Подякою за високий рівень суддівства.

Нагадаємо, що 14 квітня Бориспільський дитячий садок №1 відсвяткував 40-річний ювілей.

Також слід зазначити, що у вівторок, 19 квітня на стадіоні «Колос» відбувся особисто-командний чемпіонат міста Бориспіль з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
музей, Бориспіль, семінар
Оціни новину →
Переглядів: 871
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою