АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі провели першу робочу нараду щодо будівництва нової школи

У Борисполі провели першу робочу нараду щодо будівництва нової школи

Новини у Борисполі

У Борисполі провели першу робочу нараду щодо будівництва нової школи Не встигли бориспільці обсмоктати як слід новину про початок будівництва нової школи на вулиці Робітнича, що в Борисполі, як сайту «Двиджение Борисполя» стає відомо про перше засідання робочої групи, яке провели 21 червня 2016 року. На ньому були присутні: замовник, виконавець і проектант.

Раніше ми писали що, у Борисполі почалося будівництво нової школи.

Нарада проходила за закритими дверима і пресу на неї не пускали. Можемо тільки сказати, що вносили зміни в проект будівництва. Можливо, як понизити рівень грунтових вод, можливо, щось інше. Якби журналістів запросили, могли б повідомити більше.

Єдине, що тішить, Микола Корнійчук пообіцяв дати розширені коментарі щодо особливостей будівництва нової школи. Щоправда, не уточнював – тільки «Движению Борисполя» чи всім представникам місцевих ЗМІ.

Нагадаємо, проект будівництва нового навчального закладу пройшов експертизу. Вже почали готуватись до будівельних робіт. До кінця літа планують залити фундамент і почати зводити стіни.

За словами того ж таки М.Корнійчука, в школі надаватимуть повну середню освіту; вона розрахована на 825 учнів; буде одна спортивна зала, а в підвальних приміщеннях працюватимуть гуртки.

Станом на 21 червня 2016 року, земельну ділянку почистили від рослинності та порівняли. Із дерев залишили чотири рослини, дві з яких точно груші. Поки що стоїть вагончик, де проводять робочі зустрічі; бачили дві одиниці техніки; сидить охорона. Ще є яма, повна води...

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, благоустрий, нова школа
Оціни новину →
Переглядів: 1471
Рейтинг: 4.2/5

Коментарі

avatar
Дякую за відслідковування цієї теми. Щодо гуртків, які будут знаходитися у підвальних приміщеннях, то це викликає безліч питань і стурбованість - невже люди, які взялися за будівництво не бачать очевидних речей, що підвал буде знаходитися нижче рівня грунтових вод. Там не лише пліснява буде, а ще й жаби стрибатимуть. Реально цікаво, у якому вигляді затверджувався проект від початку.
avatar

Новини за темою