АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі провели флешмоб «Водій, дякуємо!» (+ фото)

У Борисполі провели флешмоб «Водій, дякуємо!» (+ фото)

Події в Борисполі

У Борисполі провели флешмоб «Водій, дякуємо!» (+ фото) 15 листопада 2016 року на пішохідному переході, навпроти Бориспільської міської ради, учні п’ятих класів загальноосвітньої школи №1 ім. Ю.Головатого взяли участь у флешмобі під назвою «Водій, дякуємо!». Захід проходив за ініціативи Управління патрульної поліції міста Бориспіль у рамках всеукраїнської акції «Тиждень безпеки дорожнього руху».

За задумом, діти – в супроподі поліцейських та вчителів – вийшли на пішохідний перехід і показали водіям своє звернення «Водій, дякуємо!». Для цього в кожного учня було по букві, які й складали сакральну фразу. Головне завдання всього цього – нагадати водіям, що на дорозі потрібно бути уважним і чемним, а також дотримуватись писаних і не писаних правил.

Флешмоб проходив недовго, якихось 7-10 хвилин, після чого вчителі повели дітей до школи, а керманичі автомобілів – хто прочитав звернення, а хто й ні – роз’їхались по своїм справам. Якщо більшість водіїв зрозуміє, наскільки це важливо та відповідально, тоді напевно можна сказати, що комусь це обов’язково врятує життя.

Як стало відомо сайту «Движение Борисполя», це не єдина акцію, яку запланували в поліції на «Тиждень безпеки дорожнього руху». Інспектори мають провести урок безпеки з інвалідами, а також навчання з першої медичної допомоги.

За інформацією, з січня по жовтень 2016 року на території міста Бориспіль та Бориспільського району зареєстровано 1.297 дорожньо-транспортних пригод. Із них 155 із потерпілими особами, з яких 20 людей загинуло.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, флешмоб, школьники
Оціни новину →
Переглядів: 1506
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою