АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі продовжують будувати житло (+ фото)

У Борисполі продовжують будувати житло (+ фото)

Новини у Борисполі

У Борисполі продовжують будувати житло (+ фото) Як нам стало відомо, в районі «35 кілометру», за адресою вулиця Київський Шляж, 1-Д, корпус чотири, 1 жовтня цього року розпочались роботи з будівництва багатоквартирного будинку. Щоб дізнатись більше про це, ми завітали на будівельний майданчик, де нам усе люб’язно розповіли менеджери відділу продажу квартир у житловому будинку «Престиж».

Виявилось, тут іде продовження будівництва житлового комплексу. Перших три корпуси побудували, тепер настала черга четвертого. Замовник той самий – Олександр Миколайович Баланюк. На цю земельну ділянку в нього є державний акт, має дозвільні документи, а саме: містобудівні умови та обмеження, декларацію про початок будівельних робіт.

Щодо нової 9-поверхівки, тут буде 107 одно- та дво-кімнатних квартир. У відділі продажу відзначають, що квартири – де немає несучих стін – можна буде об’єднувати та збільшувати до 3-4–кімнатних. Площа квартир від 32 до 51 кв.м., кухні – від 9 до 15 кв.м. На балконах робитимуть панорамне скління.

Будинок побудують із цегли. Передбачене утеплення стін мінеральною ватою. Фасад – облицювальна цегла. Буде індивідуальне опалення. Біля будинку зроблять озеленення, поставлять дитячий майданчик, зроблять місця для відпочинку. Передбачена достатня кількість машиномісць. Термін вводу будинка в експлуатацію – IV квартал 2017 року.

У відділі продажу розповіли, що вартість одного квадратного метра складає 9.500 гривень. Крім того, вони пропонують безвідсоткову розстрочку на 12 місяців.

Фахівці з нерухомості відзначають, що житловим комплексом «Престиж» можуть зацікавитись ті, хто працює в Києві. Адже будинок на виїзді з Борисполя, тому виїхати чи заїхати набагато простіше (немає заторів). Також, придбати тут житло буде цікаво тим, хто планує здавати квартири в оренду. Все ж таки, поруч Київ і аеропорт. Тому питання – кого заселити – вирішується дуже швидко.

Якщо бажаєте дізнатись більше про житловий комплекс «Престиж», можете зайти через посилання: prestizh.in.ua; або звернутись у відділ продажу за телефонами: (095) 584-01-01, (097) 584-01-01, (093) 584-01-01.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Благоустрій, новобудова, житло
Оціни новину →
Переглядів: 1417
Рейтинг: 3.8/5

Коментарі

avatar
В Борисполі будують. Це добре. Однак будинок як для центральної вулиці і фактично брами в місто - просто жахливий на вигляд. Ми ж місто, не смт. Планування теж викликає багато питань, навіть якщо закрити очі на графіку і певні порушення чинних норм. Як мешканець Борисполя і фахівець архітектор я обурений появою подібного в нашому місті.
avatar

Новини за темою