АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі почали боротись із паліями сміття на городах

У Борисполі почали боротись із паліями сміття на городах

Новини у Борисполі

У Борисполі почали боротись із паліями сміття на городах Проблема задимленості Борисполя завжди була першочерговою. Останні дві каденції Анатолій Федорчук, міський голова, безуспішно намагався з цим боротись. Принаймні на нарадах це обговорювалось, особливо в осінньо-весняні сезони. В останнє цю проблему озвучили на сьомому засіданні міської ради (посилання) та адресували запитання командиру патрульної поліції Майі Бреславській. Тоді вона відповіла, що штрафи – це крайня міра і є інші способи.

На світлині момент, коли поліцейські приїхали зробити зауваження «паліям» та ввічливо попросили загалити вогонь. Люди дослухались без нарікань.

Як пояснилли патрульні, їм надійшов виклик і вони приїхали. На перший раз «паліям» зробили поередження. Якщо наступного разу це повториться – а всі виклики вносять у базу – тоді випишуть штраф.

Віриться, що бориспільці нарешті вдихнуть повітря з полегшенням, не боячись відкрити ввечері вікна. Та і взагалі, влада могла б давним-давно взяти органіку (городнє бадилля, листя, гілки та інше) на контроль. Це і підсипка під дерева, і пілети, щоб зігрівали взимку або підігрівали воду в басейні

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
поліція, Бориспіль, Благоустрій
Оціни новину →
Переглядів: 3135
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
7
Анастасия, полицию вызывайте и давайте им адрес.
avatar
0
6 Спам
- невже дочекався на дієвий механізм бородьби з дибилами, які були культивованні ще у радянському союзі)) - в них один непрошибаємий лозунг, вєйтесь кострами сині ночі ми дебіли діти робочік, це із серії не знаєш що з цими речіма зробити візьми і зпали їх)) ну і звичайно куди там до розуміння речей, що в результаті любого горіння починають виділятися отруні речовини і важкі метали !!! І те що раніше до колективізації ніхто не палив ні листя ні будь що інше, їх не хвилює. І те що існує природній процес розпаду органіки(трава,лися,кущі) це для них як закони планети не сонячної системи)))
- Но тут виникає питання чому іх вчіли у школах на уроках біології, ті найрозумніші у світі родянські викладачі?))

- інформація всім на заметку, як що у вас гарно квітли плодові дерева, а вцей час ваші сусіди димили травою,листям, даже шашликами, а у результаті врожаю ви не помітили!)) можете сходити їм подякувати низько в землю :) )) а причіна дуже проста, жодна корисна квіткозапильна комаха не буде літати там де усе в диму!!!)) - згадайте бджолярів, якими інструментами вони користюються в процесі витягування сот з вулика?)) - цей інструмент зветься димар, в результаті бджоли чі джміли сидять тихо в рядочок, і не мають ніякого бажання літати щоб збирати ніктар і пилок з якого у результаті з'являється мед та інші продукти бджолиної діяльності))
- тут можно ще багато написати про придурків вселенського маштабу, які підпалюють поля, траву на пагорбах, болотяний сухостій і т.п. Розповідаючі всім що саме так вони боряться за чистоту довколишнього середовища :)

- нарешті можно це зупитити...
avatar
0
5 Спам
вот теперь и не знаю, делать ли шашлыки на выходных... люди увидят дым и полицаев вызовут )))
avatar
0
3 Спам
Да вы что?! Дать адрес куда непременно надо наведаться? А то до некоторых жильцов частного сектора не доходит, что палить мусор под забором соседей каждый день это как минимум неправильно!!
avatar
0
4
викликайте поліцію
avatar
1
2 Спам
))))))чтоб так и дальше было...не только в первый месяц работы новой полиции...
avatar
1
1 Спам
Новая полиция, МОЛОДЦЫ!
avatar

Новини за темою