ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » У Борисполі підірвали водонапірну вежу

У Борисполі підірвали водонапірну вежу

Новости в Борисполе

У Борисполі бабахнуло. На Київщині підірвали водонапірну вежу. Вибух був такий потужний, що шибки двигтіли за кілька кілометрів від нього. На щастя, він був запланованим. Так місцеві урядники вирішили упорати стару будівлю. Підривав Ігор Вегера – він поклав башту з філіграновою точністю – між лікарнею і капличкою.

Його роботі заздрять чи не всі підлітки. Ігор – професійний підривник. Таких в Україні одиниці. Сам він із Харкова, але більшість часу – на колесах. При собі багато не возить. У торбі – шолом, светр і…

Ігор Вегера, підривник:
Самое главное в любу погоду – чайник и чай.

Він не має жодних острахів і забобонів. Переконаний, висадникові боятися заборонено. Бо тоді трусяться руки. Нині Ігор має знести оцю стару водонапірну башту. Вибухущу речовину зі спеціального складу йому приносить напарник Олексій.

Ігор перевіряє вибухівку голіруч. Зазирає в план, якого готував місяць. Вежа має впасти чітко ось до цього камінця. Праворуч капличка, ліворуч – лікарня.

Він завзято гамселить палицею по вибухівці, вганяючи її в мур башти. І між тим розповідає: підривником мріяв стати змалку. За багатолітню кар’єру вже висаджував вугільні шахти Донбасу, золотодайні копальні Чукотки й лід крайньої півночі Росії. На його очах гинули колеги – бо робили неправильно. Але жодної сумнівів миті у слушності обраної професії Ігор не мав.

Ігор Вегера, підривник:
Ну, интересно было, когда руководишь такими силами. Силами взрывчатки. Во время взрыва освобождается большое количество тепловой энергии, и мы пытаемся направлять эту энергию в нужное русло.

Окрім естетичної насолоди, дістає й матеріальну. В середньому, за руйнацію, отримує по 10 тисяч гривень. Доки закладає вибухівку, Зінаїда Іванівна – хреститься. Її капличка – за кілька метрів від старої башти.

Пані Зінаїду евакуйовують, а дороги навколо перекривають.

Тим часом Ігор спокійно тягне дріт від детонаторів до пульта дистанційного управління.

Вся багатотижнева, а то і багатомісячна робота Ігоря, заради кількох секунд. Шансу на помилку у Ігоря немає. Праворуч башти капличка, ліворуч – електрична підстанція для лікарні.

Як вежа впала, першою до руїн біжить Зінаїда Іванівна аби перевірити – що там з капличкою. За нею підходить і сам Ігор. Він – задоволений.

Ігор Вегера, підривник:
Вот мы ставили отметку «сухое дерево», помните? И вот здесь лежали кирпичи.

То все як за планом?
Да!

Нині Ігор рушає на оглядини ще одного об’єкту для руйнації. Таких у чоловіка на рік зо два десятки.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, водонапірна башта, новини, стб
Оцени новость →
Просмотров: 947
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
0
1 Спам
Красиво бахнуло, что не говори !!! Как не странно, но руины разобрали довольно быстро ))))
avatar

Новости по теме