АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі обговорили роботу комунальників

У Борисполі обговорили роботу комунальників

Новини у Борисполі

У Борисполі обговорили роботу комунальників У понеділок, 21 березня, на щотижневій нараді в міського голови поінформували про роботу комунальних служб і озвучили нагальні питання для міста. Доповідав перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук.

Він зазначив, що вони досі не мають договору щодо газопостачання на котельні. Відповідно, відсутність договору створить місту незручності. Їх можна буде уникнути, якщо ціка на газ у квітні не підніметься.

Після такого відступу М.Корнійчук озвучив, що за отриманий газ місто розрахувалось на 65%. Щодо населення, вони сплатили лише 40% за надані послуги.

– Якщо казати про наш «Водоканал», – продовжив інформувати Микола Петрович, – населення сплатило 41%. На тижні працівники водоканалу ліквідували пориви, затори, проводили поточну роботу.

Щодо КП «ЖЕК-1», на тижні їм надійшло більше ста заявок від людей. Крім того, підприємство виконує роботи, відповідно до свого власного плану: ремонтують під’їзд по вул. Робоча; зайнялись ремонтом аптеки по вул. Київський Шлях; міняють вікна на вулиці Ясній. Із завершеного – закінчили встановлювати металопластикові вікна в будинку по вулиці Кошового.

– Хочу, щоб преса висвітлила те, що я зараз скажу, – підкреслив М.Корнійчук. – У тому будинку, де люди гарно сплачують за комунальні послуги, ремонти та інші роботи проводитимуться в першу чергу. Тому, там де живуть злісні боржники, нехай не ображаються.

Не сидять без діла і в КП «ЖРЕУ». На тижні вони робили поточні ремонти по вулиці Нова; капітальні ремонти на Дачній; прокладали тротуар від вулиці С.Момота (колишня Горького) по Польовій. Населення сплатило за послуги 35%.

Із іншого озвученого, коротко поінформуємо, що: стоять три ліфти; під час снігопадів на дороги і тротуари висипали більше п’ятидесяти тон піщано-соляної суміші; через снігопади відклали початок капітального ремонту центральної площі (всі документи готові і планували розпочати в понеділок 21 березня 2016 року); ведуться роботи з капітального ремонту тротуарів по вулицям Котовського та Ленінградська (на останній хочуть встановити лавочки).

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, борисполь, комунальщики
Оціни новину →
Переглядів: 801
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою