АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі невідомі розбивають вікна в автомобілях

У Борисполі невідомі розбивають вікна в автомобілях

Новини Борисполя

У Борисполі невідомі розбивають вікна в автомобілях Вчора 6 липня в групі "Бориспіль автомобільний" у Фейсбук Віктор Захарчук поділився неприємністю, яка сталася з його автомобілем. Коли він вранці підійшов до своєї автівки, помітив, що невідомий чи невідомі розбили в ньому бокове скло.

"Шановні, по Борисполі ходить якась паскуда і б’є автомобілі! Ось так почався мій ранок вул. Київський Шлях 75!!! Будьте обережні!", – написав Віктор.

Сталося це в центрі Борисполя, серед ночі. При цьому він зазначив, що з автомобіля нічого не зникло. Навіть паспорт не взяли.

Підписники групи теж відреагували на повідомлення і розповіли, що з їхніми автомобілями теж у різний період так вчиняли і що б вони зробили, якби покидьків упіймали.

Руслан Шабетя: Всё то же самое в центре было весной.

Сергійко Мефодій: Підловити та переломити руки та ноги і лишити.

Юра Бубон: Пару тижнів тому за адресою Київський Шлях 49 в Рено розбили.

Елена Кедь: От сволота. Руки б повідкручувати.

Татьяна Караульная: Щось було цінне в авто?? Ці падлюка б‘ють вікна в районі 4 школа – центр – Момота ще із зими. Нажаль також стала жертвою цих покидьків і чула відгуки, що не одна я. Шкода що все сходить цим уродам з рук((

Natasha Melnik: У нас із машини викрали велику і важку коробку (на початку літа) і поліцію викликали... а толку ніякого.

Юрий Панчук: Було і в мене таке по вулиці Момота. Два роки тому. Сволочі по другому не назвеш.

Andrew Zabel: Піймати, поламати руки і сказати так і було... Автовласникам треба об'єднуватись і слідкувати за підозрілими типочками.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Скло, Вікна, автомобілі, Бориспіль, б’ють
Оціни новину →
Переглядів: 853
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
1
2
так отож
avatar
1
1
Так немає ж патрульної поліції в Борисполі. Ночами гуляють компанії, кричать на все місто, патрульним пофіг. Сидять яйця чухають.
avatar

Новини за темою