АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі на території радгоспу «Бориспільський» затримали групу нелегалів

У Борисполі на території радгоспу «Бориспільський» затримали групу нелегалів

Кримінал в Борисполі

У Борисполі на території радгоспу «Бориспільський» затримали групу нелегалів Як повідомляють правоохоронці, 7 липня 2016 року на території колишнього військового радгоспу «Бориспільський» по вулиці Чумацька були виявлені десять нелегальних мігрантів. Операцію з затримки проводили працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Київській області спільно з співробітниками управління державної міграційної служби України в Київській області.

На перевірку п’ятеро затриманих виявились громадянами Республіки Узбекистан, 4 – громадяни Республіки Таджикистан та 1 громадянин Киргизької Республіки. В жодного не було документів, які б надавали людям право законно перебувати на території України.

Після всіх юридичних процедур, нелегали були відправлені до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України. Проводяться заходи щодо примусового видворення їх за межі України.

ДЖерело: http://www.kv.npu.gov.ua

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
поліція, Бориспіль, радгосп, нелегали, затримання
Оціни новину →
Переглядів: 1309
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новости по теме