АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі на один стадіон стане більше

У Борисполі на один стадіон стане більше

Новини Борисполя

У Борисполі на один стадіон стане більше На футбольному полі «Школи лінгвістики», що в Борисполі, тривають роботи з приведення стадіону в належний стан. Як розповів директор Бориспільського міського центру спорту Микола Костянець, вони завезли 16 «КАМАЗів» землі, щоб вирівняти поле.

- Там такі ями повибивали, що жах, - ділиться він.
- Зараз земля уляглась і ми завезли пісок. Знову все розгорнемо, виждемо час, щоб грунт з’єднався. Маємо провести боронування, каткування поля. Коли підросте стара трава, підсіємо нову. Зробимо так, щоб поле було рівним і тут можна було як тренуватися, так і проводити змагання на рівні міста й району.

Детальніше про те, як «У місті на один стадіон стане більше», читайте у Бориспільській газеті «Термінал: » №26(109) від 26 липня 2013 року

В Борисполе на один стадион станет больше

На футбольном поле «Школы лингвистики», что в Борисполе, продолжаются работы по приведению стадиона в надлежащее состояние. Как рассказал директор Бориспольского городского центра спорта Николай Костянец, они завезли 16 «КАМАЗов» земли, чтобы выровнять поле.

- Там такие ямы повыбивали, что ужас, - делится он.

- Сейчас земля улеглась, и мы завезли песок. Опять все развернем, выждем время, чтобы почва соединился. Должны провести боронование, прикатыванием поля. Когда подрастет старая трава, подсеем новую. Сделаем так, чтобы поле было ровным и здесь можно было, как тренироваться, так и проводить соревнования на уровне города и района.

Подробнее о том, как «В городе на один стадион станет больше», читайте в Бориспольской газете «Терминал:» № 26 (109) от 26 июля 2013

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
школа Лінгвістики, стадіон, директор Бориспільського центру спо, Борисполі, Микола Костянець
Оціни новину →
Переглядів: 2469
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою