АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі краще ходити пішки

У Борисполі краще ходити пішки

Новини Борисполя

У Борисполі краще ходити пішки У місті знову актуальна транспортна тематика. Мова про громадський транспорт: вкотре поповзли чутки про подорожчання проїзду у міських маршрутках, кількість пільговиків у одній машині обмежили, а держава вкотре обділила перевізників у компенсації пільгового проїзду окремих категорій людей, додавши і так до чималого їх списку ще й багатодітні сім’ї. Відтак обурюються усі: пересічні пасажири, яким, якщо вірити чуткам, світить 2 грн, а то й більше, за проїзд; пільговики, яким доведеться платити за проїзд або ж чекати, поки доля усміхнеться і до зупинки нарешті під’їде маршрутка, де не сиділо б уже два пільговики; приватні підприємці, які займаються у місті перевезеннями і стверджують, що ще трохи і вони підуть з простягнутою рукою по світу.

Щодо останніх, то цьогоріч, як і минулого року, вони знову долучилися до списку обдурених державою: «зверху» законів і обмежень понапридумували, а дотримуватися їх не бажають. Так, на цей рік із державного бюджету на компенсацію пільгового проїзду пасажирів перевізникам визначена субвенція у розмірі 587 тис. грн. Із цих коштів певна частина піде на погашення державою заборгованості перед перевізниками за минулий рік, і підприємцям залишиться близько 500 тис. грн - сума сміхотворно мала, за їхніми словами, для того, щоб не виникало проблем із кількістю пільговиків у салоні, вартістю проїзду, тощо. Та збільшувати її держава, швидше за все, не збирається, а тому ці проблеми у Борисполі існують.

Одна із них - проїзд пільговиків у громадському транспорті міста. Минулого року виконавчим комітетом було прийняте рішення про встановлення обсягів пільгових перевезень в кількості двох місць в салоні за кожним рейсом. Цього року після затвердження бюджетів усіх рівнів виконкомом теж було прийняте таке рішення. При цьому витрати на перевезення пільгових категорій пасажирів, які будуть перевищувати розмір субвенції, покладаються на перевізників. У такому випадку із ставленням держави до перевізників виходить, як у відомій фразі: ти начальник, я дурак. От тільки страждають від цього чублення прості люди.

Автор: Юлія ЛИСИЦЯ

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Транспорт, маршрутки, громадський транспорт
Оціни новину →
Переглядів: 2126
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою