АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі Книшовий меморіальний парковий комплекс пропонують перейменувати

У Борисполі Книшовий меморіальний парковий комплекс пропонують перейменувати

Новини Борисполя

У Борисполі Книшовий меморіальний парковий комплекс пропонують перейменувати Пропозицію щодо перейменування Книшового меморіального паркового комплексу вніс перший заступник Бориспільського міського голови Корнійчук Микола Петрович. Зокрема, депутати міськради внесли пропозицію назвати комплекс іменем Анатолія Соловйовича Федорчука. Щоб це відбулося, виконавчим комітетом Бориспільської міської ради проводиться громадське обговорення. Тобто, якщо бориспільці підтримують цю пропозицію, вони мають повідомити про це в письмовій або електронній формі.

Пропозиції чи зауваження потрібно буде подати письмово або усно до виконавчого комітету Бориспільської міської ради за адресою: м. Бориспіль, вулиця Київський шлях, 72, кім. 215 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю); телефон (04595) 6-07-44, або ж надіслати листа на електронну пошту borispil@i.ua. В листі слід вказати прізвище, ім’я, по батькові та свою адресу. Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Громадські обговорення проводитимуть 2 місяці (починаючи з 4 листопада 2020 року до 4 січня 2021 року (з дня публікації на офіційному веб-сайті Бориспільської міської ради).

Попри благі наміри увічнити ім’я Анатолія Соловйовича Федорчука, в соціальних мережах уже розкритикували дану пропозицію. Дехто з бориспільців розмістив на своїх сторінках у Фейсбук подібні опитування. І вже маємо результати – більшість проти того, щоб перейменовувати Книшовий меморіальний парковий комплекс, адже це історична пам’ятка. Натомість пропонують назвати іменем Анатолія Соловйовича вулицю в Борисполі чи культурний комплекс, чи премію для випускників.

Джерело

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
обговорення, Книшовий, перейменувати, Федорчук, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 522
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1
Ще назвіть імені Януковича, ага
avatar

Новини за темою