АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі готуються до дня міста та зустрічі високих гостей

У Борисполі готуються до дня міста та зустрічі високих гостей

Новини Борисполя

У Борисполі готуються до дня міста та зустрічі високих гостей
В рамках підготовки до Дня міста Бориспіль, а також проведення Ради регіонів у місті тривають підготовчі роботи до цих заходів. Спочатку пройдуться вздовж вул. Червоноармійська і далі по Шевченка, потім повернуться назад і наведуть лад по інший бік вулиці. У цей перелік також потрапила вул. Лютнева з виїздом на Київський Шлях.

Уже почали наводити порядок по вул. Шевченка (нарешті відремонтують сумнозвісний тротуар). На 1 серпня заплановане прибирання озера Княже. В центральному парку розпочаті роботи з облаштування тротуару. Тротуари також зроблять: від вулиць З. Космодем’янської та Л.Толстого до ЗОШ №8, від вул. Нова до вул. Ворошилова. До Дня Незалежності відкриють пам’ятник Петру Верні, на території Бориспільського державного історичного музею. До Дня міста зроблять Алею афганців. Оновлять знак «Бориспіль» на в’їзді в місто.

За матеріалами газети «Термінал: інформаційний тижневик Бориспільщини»

В Борисполе готовятся ко Дню города и встречи высоких гостей

В рамках подготовки ко Дню города Борисполь, а также проведение Совета регионов в городе продолжаются подготовительные работы к этим мероприятиям. Сначала пройдутся вдоль ул. Красноармейская и далее по Шевченко, затем вернутся назад и наведут порядок по другую сторону улицы. В этот перечень также попала ул. Февральская с выездом на Киевский Шлях.

Уже начали наводить порядок по ул. Шевченко (наконец отремонтируют печальный тротуар). На 1 августа запланировано уборка озера Княжицкое. В центральном парке начаты работы по обустройству тротуара. Тротуары также сделают: от улиц Зои Космодемьянской и Л.Толстого до ЗОШ № 8, от ул. Новая до ул. Ворошилова. Ко Дню Независимости в Борисполе откроют памятник Петру Верни, на территории Бориспольского государственного исторического музея. Ко Дню города сделают Аллею афганцев. Обновят знак «Борисполь» на въезде в город.

По материалам газеты «Терминал: информацийнный еженедельник Бориспольщины»

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
гостей, високих, готуються, міста, Борисполі, зустрічі
Оціни новину →
Переглядів: 4109
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою