АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі два нових керівники, день жалоби та випускний

У Борисполі два нових керівники, день жалоби та випускний

Влада в Борисполі

У Борисполі два нових керівники, день жалоби та випускний У понеділок, 30 травня пройшла щотижнева нарада в Бориспільській міській раді. Що сталось на минулому тижні доповідав представник поліції, перший заступник міського голови Микола Корпнійчук та заступник голови Дмитро Гопанчук. Доповнював доповідачів своїми ремарками міський голова Анатолій Федорчук.

Серед іншого представили нового військового комісара Бориспільського міського об’єднаного комісаріату та т.в.о. директора Бориспільського міськрайонного центру зайнятості.

Про випускний...
27-29 травня в місті Бориспіль пройшли святкові заходи, пов’язані з закінченням навчального року. В п’ятницю відзвенів останній дзвони. Як продовження, з суботи на неділю випускні класи провели випускні вечори. Міський голова подякував поліції, керівникам підприємтсв, директорам шкіл, вчителям, батькам, а головне випускникам.

– Усе пройшло нормально. Дякую за роботу і здоровий глузд, – підкреслив голова.

У свою чергу представник поліції теж відзнаичв, що випускний пройшов більш-менш спокійно.

– Надходили скарги, що гамірно. Коли під’їжджав патруль, проводив бесіду, причину скарги прибирали. Реагували нормально.

За інформацією «ДБ», цього року випускний дійсно пройшов спокійно, як ніколи. Єдине, в деяких селах Бориспільського району виникали конфлікти, які – завдяки поліції – вдавалось локалізувати.

Про благодійність...
Анатолій Федорчук повідомив, що в місті Бориспіль почав працювати Центр реабілітації дитини з ураженням опорно-рухового апарату «Вільний рух». Зокрема, він зазначив, що тут зможуть проходити реабілітацію діти з ознаками ДЦП та діти, які пережили аварію. Голова озвучив, що там є кімнати для іногородніх, а також планують побудувати басейн.

– Під час благодійного велопробігу, який проводився в рамках проекту #BIKECHARITYCHALLENGE містами Київщини, з метою збору матеріальної допомоги для потреб центру «Вільний рух», у Борисполі відбувся фінальний етап. Наше місто зібрало найбільшу суму пожертв на всю Київську область.

До слова, ще один благодійний внесок зробили працівники міської ради, перерахувавши центру одноденний заробіток.

День жалоби...
30 травня оголошено на Київщині днем жалоби. Про це повідомив заступник міського голови Дмитро Гопанчук.

– Я щойно повернувся з наради в Київській ОДА, – розповів заступник. – За дорученням Президента України в столичному регіоні оголошено траур за жертвами пожежі.

Нагадаємо, 29 травня в селі в селі Літочки Броварського району загорівся приватний двоповерховий будинок. Під час пожежі загинуло 17 людей. Всього, на момент займання в будинку перебувало 35 осіб. Рятувальники врятували вісімнадцятьох. П’ятьох урятованих, із опіками госпіталізували до Броварської районної лікарні. До слова, на місце трагедії виїжджали дві бригади Бориспільської станції екстренної медичної допомоги «103».

– У цьому будинку проживали особи похилого віку, – поінформував Д.Гопанчук. – Власник будинку укладав із пенсіонерами договори про те, що утримуватиме їх за їхні гроші. На сьогодні є розпорядження, яким передбачено перевірку всіх місць із масовим перебуванням людей. Один із рекомендованих напрямків – перевіряти нелегальні (читай: приватні) будинки пристарілих, приватні садочки та інші подібні заклади. Це питання перебуває на особистому контролі президента.

Про нові призначення...
Новим військовим комісаром Бориспільського міського об’єднаного комісаріату призначено Анатолія Стуженка, який змінив на цій посаді Володимира Мойсеєнка. Новопризначений керівник родом із Черкащини; воював на сході; до 2014 року не розмовляв українською мовою, зато тепер тільки на ній.Після представлення присутнім воєнкома, останній одразу ж перейшов до справи.

– Нещодавно, сталась неприємна ситуація. – На військомат мав прийти автобус, щоб завезти призовників. Але його чомусь не було. І це при тому, що ми надсилали листа-заявку на перевозку. Куди це годиться? – з осудом запитав воєнком, нагадавши, що ТАМ хлопці чекають на підтримку та допомогу.

На такий випад відреагував міський голова, який поінформував комісара, що підтримка та допомога бориспільською громадою висока; а також нагадав, що є графік, відповідно до якого перевізники надають транспорт.

– Листи-листами, але є телефон, щоб за день позвонити і нагадати, – порадив А.Федорчук.
– У нашому місті немає такого, щоб відмовлялись допомагати. Людина могла елементарно забути...

Щодо служби в війську, військовий комісар поінформував, що, відповідно до плану, вони мають набрати з міста і з району 68 контрактників та 55 – на строкову службу.

На запитання про його попередника – Володимира Мойсеєнка – відповів, що останній був переведений в інше місце на нижчу посаду (понизили – ред.). Щодо причин такої опали – не виконав план набору контрактників до війська. При цьому Анатолій Стуженко зазначив, що вважає Володимира Мойсеєнка порядною людиною.Ще один новий керівник – т.в.о. директора Бориспільського міськрайонного центру зайнятості Євгеній Самойленко. Про себе він розповів, що йому 31 рік, родом із Чернігівщини, перебував на державній службі, займався громадською діяльністю. Одружений. Виховує 5-місячну дитину. На цій посаді змінив Михайла Павленка.

Про інше...
Останній дзвоник пролунав для 6.878 учнів навчальних закладів міста Борисполя. Маємо 312 випускників, у тому числі десятеро закінчили вечірню школу. Щодо успіхів, 66 учнів стали переможцями обласних конкурсів та олімпіад, а шестеро – Всеукраїнських.

Керівництво міста провело зустріч із заступником директора ПАТ «Київобленерго». Як результат, у 2016-2017 роках енергокомпанія планує виділити рекордну суму на модернізацію електромереж. мають замінити опори, побудувати розвантажувальні пістанції та інше. Фінансування прогнозують на рівні 40-50 млн. грн.

1 червня 2016 року, починаючи з 9:30, на центральній площі міста пройдуть заходи приурочені до Всесвітнього дня дітей.

Пришкільні табори готові прийняти дітей. Очікують взяти 340 учнів із родин, які користуються пільгами; 428 – перебуватимуть у таборах за кошти батьків; 149 – відвідуватимуть мовні табори.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
випускний, Военкомат, Бориспіль, нарада, керівники, влада
Оціни новину →
Переглядів: 1683
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою