АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі добудують школу на 400 місць

У Борисполі добудують школу на 400 місць

Новини у Борисполі

У Борисполі добудують школу на 400 місць У Бориспільській міській раді повідомляють, про початок роботи щодо добудови до БНВК "СШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст." імені К.Могилка приміщення на 400 учнів. Кошти, а це 5 мільйонів євро виділяє Європейський інвестиційний банк. Відповідну угоду було підписано 4 листопада 2019 року. Завершити будівництво добудови мають 2021 року, такий термін передбачений договором. Міський голова Анатолій Федорчук запевнив, що місто виконає цю умову і прибудова буде здана вчасно.

Якою ж буде добудова? Проектом передбачено триповерхове приміщення. Закладають актову залу на 280 місць (зараз її немає в школі). Розширять їдальню – буде обідня зала з кухнею. Буде 16 класних приміщень, 11 учбових кабінетів, кабінети англійської мови, лінгафонні ДПЮ, трудового навчання; 2 кабінети інформатики, образотворчого мистецтва та креслення, 1 кабінет біології, навчально-виробничий блок для трудового навчання, спортивна зала з роздягальнями. Через другий поверх нове приміщення буде з’єднуватися з теперішньою школою. Зазначають, що будівництво не вплине на навчальний процес.

– Коли складався проект добудови, – підкреслив міський голова Анатолій Федорчук, – увага приділялась європейським вимогам до приміщень такого призначення. Також проектанти зважали на побажання педагогічного колективу школи. Дякувати небесній канцелярії все склалось добре і ми підписати цю угоду. Наступний етап – знайти забудовника, який би зміг відповідати вимогам банку.

Відомо, що вимоги до будівельної компанії високі. Зокрема, в них має бути досвід будівництва подібних об’єктів, підтвердити, що отримують доходи та багато іншого. Адже технічний нагляд проходитиме під контролем незалежної комісії і інвестори не хочуть несподіванок, які часто трапляються в українських реаліях. Також буде створена робоча група, яка супроводжуватиме будівництво.

Хоч банк і надав 5 мільйонів євро, попередня вартість добудови складає близько 195 мільйонів гривень. Різницю, а це в межах 20% від вартості, будуть виділені з міського бюджету.

– Ми розуміли, що доведеться витратити певну суму грошей із бюджету, – пояснив А.Федорчук. – І ми зможемо їх виділити та завершити будівництво в 2021 році. Втім, як би там не було, для Борисполя це велика вдача, що банк виділив ці гроші саме нам, а не комусь іншому.

Цього ж дня мала відбутись зустріч із будівельниками, які б змогли взяти на себе відповідальність і добудувати школу, відповідно до вимог європейського інвестиційного банку. В міськраді зазначили, що запрошували всі великі будівельні компанії. Коли писався цей матеріал, про свою присутність на ній підтвердили лише представники ПрАТ "Агробудмеханізація".

Окремо зазначимо, що в найближчі дні в системі "Прозоро" буде розміщена пропозиція про добудову будівлі до БНВК "СШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст." імені К.Могилка. Торги можуть тривати місяць-два, допоки визначиться переможець. Самі ж роботи планують розпочати в 2020 році.

Також наступного року збираються продовжити будівництво дитячого садочку по вулиці В.Момота. Якщо пам’ятаєте, будівництво розпочали, але внаслідок недолугих дій компанії, довелося звернути роботи.

В міськраді сподіваються, що ці два об’єкти будуть введені в експлуатацію в один рік – 2021-го.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Школа, Могилко, нова
Оціни новину →
Переглядів: 818
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою