АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі дільничним міліціонерам вручали скутери

У Борисполі дільничним міліціонерам вручали скутери

Події в Борисполі

У Борисполі дільничним міліціонерам вручали скутери В Бориспіль з усієї Київської області з'їхалися дільничні інспектори міліції. До дня професійного свята правоохоронців вручили мопеди від обласної Державної адміністрації.

На дванадцять районів області відправили 60 скутерів, десять подарували бориспільським дільничним. Залізні коні з об'ємом двигуна в 150 кубів можуть розвивати швидкість до ста кілометрів на годину. Перша черга щасливих володарів зможе випробувати в роботі свій транспорт уже кілька днів. П'ятдесят двоколісних партнерів другої черги будуть чекати господарів з середини червня.

Заступник начальника обласного міліцейського главку Юрій Спаський подякував держобладміністрації за допомогу і підтримку зазначивши, що тепер дільничним інспекторам Київської області буде працювати набагато краще, приємніше і мобільніше. Адже дістатися до місця призначення вони зможуть значно швидше, а патрулювання ввірених територій буде здійснюватися легше і оперативніше.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, новини, міліціонери
Оціни новину →
Переглядів: 1018
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Чето я не понял.... "Счастливым" миллиционерам областная администрация сделала личные подарки - мотоциклы??? Какой уникал это написал?? И не мопеды это а мотоциклы - обьем более 50ти кубиков. У участковых у всех категория открыта?
avatar

Новини за темою