АвторизаціяРеклама

» » У Борисполі біля багатоповерхівок розгулювала свиня (+ фото)

У Борисполі біля багатоповерхівок розгулювала свиня (+ фото)

Новини у Борисполі

У Борисполі біля багатоповерхівок розгулювала свиня (+ фото) У дворі будинку №2-а по вулиці Привокзальна, що в Борисполі розгулювала свиня. Точніше, кнур. Тварина спокійно, нікого не боячись прогулювалась, при цьому пожовуючи зелену травичку.

Якби таке трапилось років 60-70 тому, ніхто б із бориспільців на тварину не звернув уваги. В ті часи мало не в кожному дворі Борисполя тримали свиней. Але ж місто зараз не те, уже ж ХХІ століття на календарі. Тому поява кабанчика викликала неабиякий інтерес як у дітлахів, так і в дорослих. Свинку з інтересом роздивлялись, фотографували, намагались підійти ближче, мабуть, щоб погладити, але та не підпускала.

Тим часом хтось викликав поліцію. Як розповіли патрульні, були здивовані, коли дізнались на який виклик їдуть. Скажемо більше, прибулі правоохоронці виглядали трохи розгубленими. Втім, їх можна зрозуміти, адже такі виклики в Бориспільський відділ поліції надходять не часто. А якщо бути чесними, то і ми – містяни – теж би в перший момент розгубились.

Розрядити обстановку допомогли люди, які зупинились, щоб подивитись на хрюшу і як патрульні ловитимуть тварину. Один пропонував патрульним забрати і посмажити, якщо не знайдуться господарі. Якась жінка радила звернутись до ветеринарів, які можуть знати кому належить свиня. Могли б іще багато чого пропонувати, але вирішити це питання допомогла власниця тварини. Вона саме прийшла, щоб забрати «мандрівника» додому. Припускаємо, їй або хтось сказав, що її свин розгулює в мікрорайоні, або вона сама помітила і пішла шукати втікача.

Як пояснила власниця, вони живуть поруч – у приватному будинку біля вокзалу. Тримають двоє свиней. Самка свині сидить удома, зараз при надії і скоро має опороситись, а от самцю не сидиться.

– Вирив лаз під огорожею і так виліз, – поділилась вона з поліцейськими.

Варто сказати, що це не перша мандрівка кабанчика. Люди розповідають, що він час від часу вибирається на волю і бігає вокзалом та біля прилеглих будинків. Господарі його заганяють назад, але той знову і знову знаходить шпаринки. Прямо якийсь спеціаліст по втечам.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
поліція, Бориспіль, свиня, Благоустрій
Оціни новину →
Переглядів: 1547
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою