ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » У Бориспільську райдержадміністрацію призначили радника з питань АТО

У Бориспільську райдержадміністрацію призначили радника з питань АТО

Власть в Борисполе

У Бориспільську райдержадміністрацію призначили радника з питань АТО У понеділок, 18 квітня 2016 року радником голови Бориспільської РДА призначено Олексія Цілика, учасника антитерористичної операції та бійця 11 батальйону «Київська Русь».

– Моя головна мета, – наголосив О.Цілик, – допомагати військовим, які повернулись із зони АТО, та підтримувати сім’ї учасників, допоки хлопці служать на сході України. Гостро стоять питання медичного супроводу, отримання грошового забезпечення та оформлення у власність земельних ділянок.

За словами Олексія Цілика, найближчим часом у кожному селі Бориспільського району будуть організовані та проведені зустрічі з учасниками АТО щодо обговорення проблем та пошуку ефективних першочергових рішень. Він також висловив сподівання, що керівництво Бориспільської райдержадміністрації підтримуватиме його.

Для довідки. Олексій Олександрович Цілик народився 25 травня 1983 року. Був призваний до Збройних Сил України у травні 2014 року. Проходив військову службу в складі 11 батальйону «Київська Русь». Демобілізований у червні 2015 року.

Слід зазначити, наразі Олексій бере активну громадську участь у діяльності Асоціації учасників АТО Бориспільщини та є членом громадської організації «Сектор безпеки». Навчається в Київському університеті будівництва та архітектури.

Источник: http://raybori.gov.ua

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
Бориспіль, АТО, РДА
Оцени новость →
Просмотров: 1194
Рейтинг: 5.0/3

Комментарии

avatar

Новости по теме