АвторизаціяРеклама

» » У Бориспільському районі питання щодо порушення трудового законодавства на контролі РДА

У Бориспільському районі питання щодо порушення трудового законодавства на контролі РДА

Новини з району

25 мешканців села Рогозів, Бориспільського району, у колективному зверненні до голови Бориспільської районної державної адміністрації Івана Шкирти поскаржились на діяльність кількох господарств.

Під час виїзного прийому громадян було наголошено на порушенні трудового договору між мешканцями та кількома господарствами, що розгорнули свою діяльність на території Рогозівської сільської ради. Трудові книжки селян після кількох років роботи на даних об'єктах так і залишилися без відомостей про стаж та трудову діяльність, що з'ясувалось набагато пізніше. Із виходом на пенсію з'явились неприємності з пенсійним фордом району. Що робити з ошуканцями та напівпорожніми трудовими книжками селяни й гадки не мають: частина підприємств давно припинила свою діяльність, а в інших замінена форма власності. Вивчивши питання, Іван Іванович запевнив селян, що найближчим часом співробітниками юридичної служби райадміністрації та працівниками архіву буде проведена аналітична робота та нададуться пропозиції щодо вирішення даної ситуації. За словами очільника району, ця проблема відтепер на контролі в РДА.

Також під час зустрічі Іван Шкирта відвідав сільську школу. За результатами огляду навчального закладу районною владою буде виділено майже 25 тисяч гривень на остаточний ремонт шкільної вбиральні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Іван Шкирта, трудове законодавство, Рогозів
Оціни новину →
Переглядів: 1167
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою