АвторизаціяРеклама

» » У Бориспільській школі бунтують і батьки, і вчителі

У Бориспільській школі бунтують і батьки, і вчителі

Новини у Борисполі

У Бориспільській школі бунтують і батьки, і вчителі У понеділок 18 листопада поточного року в холі НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського» зібрались батьки учнів, які вчаться в цьому навчальному закладі на мирну акцію. Причина зібрання – обговорити алгоритм протистояння щодо можливого повернення на робоче місце директорки закладу Лариси Ананьєвни Власенко.

Нагадаємо, Лариса Ананьєвна Власенко була звільнена з посади директорки НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П.Чубинського» наказом Управління освіти та науки Бориспільської міської ради на початку травня 2019 року. Підставою для звільнення стало відповідне звернення колективу закладу та результати засідання освітянського профспілкового комітету, де винесли рішення звернутись до управління освіти з проханням звільнити Ларису Ананьєвну. Директорку звільнили, а на її місце призначили Надію Олександрівну Семчик.

Натомість пані Власенко не збиралась здаватись. Вважаючи, що її звільнення – це політичне замовлення та змова (адже вона неодноразово виступала з критикою на адресу представників влади Борисполя – прим.ред.) – вона звернулась до суду та оскаржила це рішення. Минулого тижня суд виніс постанову, щоб поновити Ларису Ананьєвну Власенко на посаді директорки НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім. П.Чубинського".

18 листопада 2019 року Лариса Ананьєвна мала вийти перший день на роботу. Батьки зібрались, щоб зустрітися з нею. Утім директорка не прийшла. Більше години батьки безуспішно чекали в холі приходу директорки. А коли набридло чекати, провели коротеньку нараду, як діяти. Звісно, коротко озвучили для тих, хто не в курсі останніх подій, ситуацію, що склалась.

Отже, суд виніс рішення поновити Ларису Ананьєвну на посаді. Суддя Бориспільського міськрайонного суду Станіслав Станіславович Чирка взяв до уваги, що в день звільнення Л.А. Власенко перебувала на лікарняному (є відповідний підтверджуючий документ), тому її звільнили незаконно. Вердикт: "...поновити на посаді". Щоправда, батьки проти такого рішення, а вчителі готові написати заяви на звільнення.

Як результат, батьки вирішили, після мирної акції, піти до бориспільського міського голови, щоб дізнатися про ситуацію навколо цього питання і що вони збираються робити, щоб задовольнити вимогу батьків і вчителів не поновлювати Ларису Ананьєвну Власенко на посаді директорки. Їм повідомили наступне.

За словами Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука, коли стало зрозуміло, що все йде до конфлікту в школі, він запропонував Ларисі Ананьєвній компроміс. Зокрема, перевести вчителів у Бориспільський академічний ліцей, а на базі НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім. П.Чубинського" створити початкову школу, де б вона залишилась директоркою. Але такий варіант не влаштував ні її, ні деяких учителів.

Крім того, між міським головою та Ларисою Ананьєвною зранку 18.11.2019 року відбулась розмова. Під час неї пані Лариса озвучила свої вимоги: "...виконання рішення суду і працювати далі".

– Законодавство на боці працівника, – пояснив батькам А.Федорчук. – Власне цим і керувався суддя, коли приймав рішення про поновлення Лариси Ананьєвни на посаді директора.

У свою чергу заступник начальника управління освіти і науки Катерина Шабан зазначила, що Лариса Ананьєвна не поновлена на посаді, оскільки Надія Олександрівна Семчик (теперішній директор – прим.ред.) на лікарняному.

– Про це ми повідомили в суд, – зауважила вона.

Батьки хоч і почули відповіді, втім стояли на своєму – не поновлювати Ларису Ананьєвну Власенко на посаді директорки НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім. П.Чубинського".

– Ми цього вимагаємо. Ми навіть готові піти на кардинальні кроки і перекрити Київський шлях.

– Шановні, ми вас почули. Оскільки всі ми живемо в правовій державі, давайте будемо дотримуватися законів. Апеляцію щодо поновлення її на посаді управління освіти подало. Буде розгляд, буде рішення. А далі побачимо, що робитимемо.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Федорчук, Власенко, Школа, суд, директорка, поновив, освіта, Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 2769
Рейтинг: 5.0/4

Коментарі

avatar

Новини за темою