АвторизаціяРеклама

» » У Бориспільській РДА обговорили мобілізацію, житло для сиріт та посівну

У Бориспільській РДА обговорили мобілізацію, житло для сиріт та посівну

Новини з району

У Бориспільській РДА обговорили мобілізацію, житло для сиріт та посівну У понеділок, 28 березня в Бориспільській райдержадміністрації пройшло чергове засідання колегії. Першим узяв слово Дмитро Воронін, голова Бориспільської РДА. Він повідомив, що в липні 2016 року почнеться будівництво корпусу неврологічно-терапевтичного відділення на 100 койко-місць.

– Плануємо за рік-два завершити будівництво, – зазначив Д.Воронін.

Потому він розповів, що є скарга пов’язана з будівництвом багатоквартирного будинку в селі Щасливе. Більше 20 сімей учасників АТО мають отримати тут квартири. При цьому голова зробив прогноз, що за рік побудують. Після цього запросив до слова військового комісара Бориспільського об’єднаного військового комісаріату Володимира Мойсеєнка, щоб той розповів про демобілізацію та мобілізацію.

Комісар повідомив, що Президент України підписав наказ №115/2016. По ньому демобілізується 40-45 тисяч військовослужбовців, які призивались у четверту хвилю мобілізації. Він зазначив, що змінятимуть їх ті, хто підписав контракт.

– Якщо контрактник має досвід військової служби, такі особи проходитимуть перепідготовку за скороченою програмою, – зазначив В.Мойсеєнко. – На сьогоднішній день бажання служити за контрактом виявили 18 чоловік. Із району – 7, із міста – 11.

При цьому комісар відзначив, що в селах погано ведеться рекламна кампанія щодо служби в війську за контрактом. В одному селі цим займаються, в іншому «забили». Принаймні, такі в нього офіційні дані, отримані від сільських рад. Окремо В.Мойсеєнко поінформував, що учні 11 класів можуть подавати документи в військові навчальні заклади, якщо мають бажання.

Після виступу війського комісара, слово надали начальнику служби у справах дітей та сім’ї РДА Наталї Ралко. Вона зачитала щорічний звіт про те, як ведеться робота з питань забезпечення житлом дітей, які з різних причин залишились без опіки батьків.

– На сьогодні в нас на обліку перебуває 92 дитини, – повідомила Н.Ралко. – 10 дітей мають житло на праві власності; 70 – мають житло на праві користування; 12 – треба буде кудись селити. Наприклад, цього року дев’ятьом виповнюється 18 років і їх потрібно забезпечити житлом. Не земельними ділянками, а житлом.

До слова нагадали, що в селі Сеньківка є будівля, яку треба оформити та відремонтувати. Планують, що тут буде 30 кімнат. Саме туди планують селити таких дітей. Голова РДА закликав усі сільські ради долучитись до ремонту, щоб всім миром закрити це питання.

Про хід весняно-польових робіт у районі доповідав начальник управління агропромислового розвитку БРДА Михайло Пензай. Так, планують засіяти 43.000 га. Із них під зернові відводять 28.000 га, під технічні – більше 13.000 га, під картоплю та овочі – до 1.000 га, під кормові культури – майже 2.000 га.

– Наявних мінеральних добрив є 3346 тонни або 105% до потреби, – поінформував М.Пензай. – Для проведення комплексу весняно-польових робіт підприємства повністю відремонтували техніку та закупили паливо-мастильні матеріали. Озимі перебувають у задовільному стані.

До всього згадали про оренду сільгоспземель. Озвучили, що нормативно-грошова оцінка землі збільшилась на 1,2; зазначили, що треба брати на жорсткий контроль плату за оренду, оскільки ці гроші наповнюють бюджет.

ДЖерело: http://borispol.org.ua

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
мобілізація, Бориспольщина, РДА, Бориспільщина
Оціни новину →
Переглядів: 930
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою