АвторизаціяРеклама

» » У бориспільській міській школі №6 гасили пожежу (+ фото)

У бориспільській міській школі №6 гасили пожежу (+ фото)

Новини у Борисполі

У бориспільській міській школі №6 гасили пожежу (+ фото) 5 серпня 2016 року в бориспільській міській загальноосвітній школі №6 провели навчання з ліквідації умовної пожежі. Участь у ліквідації займання взяла добровільна пожежна команда «Штурм, спільно з рятувальниками 23-ДПРЧ (м. Бориспіль).

За легендою навчань, пожежа сталась у кабінеті хімії на першому поверсі школи, площа займання 150 кв.м. Першими на виклик прибувають два відділення 23-ДПРЧ на автоцистернах, Одне відділення прокладає лінію до кабінету через центральний вхід, подають ствол «А». Друге стає на гідрант та прокладає лінію і подає ствол через вікно.

Далі прибувають два автомобілі ДПК «Штурм». Перше відділення прокладає лінію в 100 метрів (5 рукавів) та подають ствол «Б» через центральний вхід. Друге зрізає металеву решітку на вікні кабінету для вільного доступу.

Після закінчення навчань учасники детально розібрали всі свої недоліки та обговорили подальші шляхи розвитку і налагодження більш тісної співпраці рятувальників із добровольцями «Штурму».

Нагадаємо, добровільна пожежна команда «Штурм» створена в місті Бориспіль на початку 2014 року за ініціативи Андрія Макарова. Тоді було зібрано перше протипожежне та рятувальне обладнання. До складу команди увійшло 14 осіб, які мали бажання допомагати людям. У розрахунка є два автомобіля та обладнання. Крім того, є домовленість із бориспільським підрозділом ДСНС про тісну взаємодію.

Фото: Oleksii Roshka, ГУ ДСНС України у Київській області

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Школа, пожежа
Оціни новину →
Переглядів: 1953
Рейтинг: 5.0/6

Коментарі

avatar

Новини за темою