АвторизаціяРеклама

» » У бориспільській бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір

У бориспільській бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір

Події в Борисполі

У бориспільській бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір З нагоди Дня закоханих у бориспільській бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір «Любов одвічна, єдина ти квітнеш в крилатих піснях». Там зібралася тепла компанія однодумців: читачі, журналісти, музиканти, поети.

Прекрасним виконанням пісень порадували присутніх Галина Іванівна Кривошеїна та її маленький вихованець Юра. Власні поезії про кохання читали поетеси Ольга Григорівна Волошина та Ніна Петрівна Золотова.

І цей віночок щирого слова, відеосюжетів, музики, поезії та теплого спілкування, який з любов’ю сплели працівники бібліотеки Ірина Іванівна Опалій, Надія Володимирівна Галицька та Надія Анатоліївна Нікітенко, так органічно поєднав думки і мрії багатьох різних людей!

Цікаво було дізнатися, що не лише католицька церква шанує покровителя закоханих, про якого ми, до речі, вже знаємо дуже багато. Православні також мають захисників кохання і родини. Заступниками родини і подружньої вірності православна церква вважає Петра і Февронію. Князь Петро одружився на дівчині, яку знайшов завдяки віщому сну і яка вилікувала його від недуги. Вони прожили в шлюбі довгі роки, народили і виховали багато дітей, на схилі літ прийняли чернечий постриг, отримавши імена Давид і Єфросинія. Вони померли в глибокій старості в один день, як і просили про те Господа. Петра і Февронію вшановують 8 липня. Так що матимемо ще один привід поспілкуватися на теми кохання.

Кохайте, читайте, пишіть, говоріть про любов! Від цього світ стає кращим і світлішим!

Автор: Ірина КОСТЕНКО

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, новини, Бібліотека, творчий вечір
Оціни новину →
Переглядів: 1125
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою