АвторизаціяРеклама

» » Творчий вечір у рідному селі

Творчий вечір у рідному селі

Новини з району

Кожна людина мріє про визнання, про досягнення омріяних висот. Проте успіху вдається досягти тому, хто має не лише Богом подарований талант, а й наполегливо працює, докладає неабияких зусиль, займається улюбленою справою.

З Сергієм Шилофостом я познайомилася минулої неділі у його рідному селі Рогозові, що на Бориспільщині. Саме 22 листопада, коли юнакові виповнилося 18 років, у місцевому будинку культури відбувся його сольний концерт. Привітати молодого артиста прийшли односельці, рідні, друзі. Приїхали його вчителі із Щасливської музичної школи, заслужені працівники культури України Жанна Іванівна і Юрій Васильович Бурчаки, а також викладачі та студенти Київського обласного училища культури і мистецтв, де нині навчається Сергій за спеціальністю «народні інструменти».

Сергій подарував слухачам прекрасні пісні у власному виконанні, переважна більшість із яких не мають віку, бо популярні десятки років серед людей декількох поколінь. Цікаво, що молодому хлопцю до вподоби пісні із глибоким філософським змістом, наповнені народною мудрістю.

У концертній програмі виступав народний ансамбль «Українські музики» (керівник — Юрій Бурчак).

Природа Сергія обдарувала різними талантами, які хлопець розвиває наполегливою працею. Любов до пісні прищепив йому дідусь, який гарно співає. А мама, Раїса Анатоліївна, підтримуючи захоплення сина, з п’яти років возила його у Бориспіль тричі на тиждень на заняття із вокалу до Жанни Бурчак. Згодом здібності Сергія побачив Юрій Васильович, який навчав його грати на народних інструментах.

Сьогодні юнак разом із друзями пише і співає чудові пісні, мріє про велику сцену. Він грає на багатьох музичних інструментах: сопілці, акордеоні, баяні, фортепіано, гітарі, домрі, цимбалах тощо.

Безперечно, хлопець із простої сільської родини вражає своєю скромністю і простотою, але, водночас, вмінням об’єднати навколо себе багатьох творчих і відомих людей. І всі вони завітали на своєрідний звітний концерт 18-річного Сергія, на День народження, що запам’ятається йому на все життя. Адже про такий творчий вечір у колі рідних, друзів і старших наставників мріють навіть зрілі люди. Тож хочеться побажати йому творчих злетів, вірних друзів, досягнення омріяних висот.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1133
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою