АвторизаціяРеклама

» » Творчі чоловіки Борисполя

Творчі чоловіки Борисполя

Новини у Борисполі

Зазвичай, ми говоримо про творчих жінок. Та нещодавно у Бориспільському історичному музеї відбулась зустріч із творчими чоловіками, які відомі не тільки у Борисполі, а й далеко за його межами. Тепле, щире, ніби родинне свято у рамках творчої вітальні «Суцвіття» організувала і провела журналіст і старший співробітник музею Валентина Миколаївна Сайко.

У залі зібрались люди, справді закохані у мистецтво. Невимушене спілкування, колективне виконання українських народних пісень, чарівна музика, виставка картин перенесли усіх присутніх у романтичний світ ліричної поезії і задушевної пісні. На деякий час здалося, що зникли щоденні проблеми і політичні баталії.

Першим героєм вітальні став Богдан Петрович Кошіль. Його чудовий неповторний бас причарував слухачів. Українські народні пісні у його виконанні набули нового звучання, особливого колориту. Хто б міг подумати, що соліст народного ансамблю «Барви України», яким керують заслужені працівники культури Жанна Іванівна і Юрій Васильович Бурчаки, Богдан Кошіль усе своє життя пропрацював лікарем у Чернівецькій області. Та основна робота аж ніяк не завадила розвивати свій талант, яким обдарувала його чернівецька земля.

Наступна сторінка творчої вітальні була присвячена редактору Бориспільської районної газети «Трудова слава» Михайлу Нанінцю. Він читав власні поезії про кохання, присвячені матері, а також короткі філософські думки. Окрім того, Михайло Михайлович вміє пожартувати, грає на гітарі і любить співати.

Саме того вечора ми, присутні, щось нове дізналися про Бориспільського міського голову Анатолія Федорчука. Звичайно, бориспільці помітили, як приємно змінилося рідне місто за останні чотири роки. Багато хто знає, що Анатолій Соловйович велику увагу приділяє розвитку культури, підтримці талановитих людей міста, сам відвідує творчі заходи. Та для більшості присутніх у музеї стало відкриттям, що мер має напрочуд романтичну і пісенну натуру. Він чудово співає, пише прекрасну інтимну лірику і філософські вірші, уміє у буденному бачити прекрасне. Його поезії сповнені любові до жінки і дітей, до рідної землі. А ще Анатолій Федорчук грає на бубоні, гармошці і сопілці.

Атмосферу святковості доповнювало звучання пісень у виконанні ансамблю «Барви України», картинна галерея бориспільського художника Леоніда Яковича Шефера і прекрасний тенор Петра Карповича Жувака, керівника БМУ-53.

Багато хороших слів на адресу героїв прозвучало від чарівних творчих жінок, які були приємно вражені побаченим. Адже і справді є романтичні чоловіки, які уміють дарувати любов і тепло своїм коханим. Бо чи не головне для жінки почути, що вона — єдина і неповторна, що саме їй присвячені поезії і картини, музичні твори і щирі рядки вдячності та любові.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 993
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
2
2 Спам
Что то похожее творилось в Киевской обладминистрации. Смотрите , а то станите как Лёня Космос :)
avatar
0
1 Спам
где можно почитать стихи мера? где-то в интрененте ссылка есть?
avatar

Новини за темою