АвторизаціяРеклама

  1. Новини
  2. »
  3. Суспільство
  4. »
  5. Три провідні мобільні оператори України знову підвищують тарифи

Три провідні мобільні оператори України знову підвищують тарифи

Суспільство

Три провідні мобільні оператори України знову підвищують тарифи Всі три провідних оператори мобільного зв'язку - «Київстар», «МТС-Україна» і «Астеліт» (ТМ life :)) - змінили тарифи з початку року

У всіх випадках користувачі базових тарифів будуть змушені платити більше за послуги зв'язку, пише газета «Капітал», передається з посиланням на Gazeta.ua.

Зокрема, «Київстар» представив нові тарифи, які почнуть діяти з 24 квітня. У базовому тарифі за передоплатою «Країна Київстар» запроваджено абонплата на рівні 1,1 грн на день проти сьогоднішньої 1 грн на день в популярному тарифі «Супер Київстар». Але якщо раніше абонплата дозволяла говорити безкоштовно всередині мережі 70 хвилин, то з 24 квітня можна буде вимовляти вже 150 хвилин. Формально вартість однієї хвилини знижується.

Але за даними «Київстару» за останній квартал 2012 року, клієнти компанії в середньому вибалакують 498 хвилин на місяць. Тобто приблизно 16 хвилин в день. Для такого абонента ціни на послуги «Київстару» зростуть на 10-68%.

У березні в базовому тарифі «Астеліту» «Вільний life :)» дзвінки на телефони інших операторів зросли з 0,39 грн до 0,49 грн за хвилину. Якщо вчасно не поповнити рахунок, то стільки ж буде варто зв'язок всередині мережі. В іншому тарифі life smile «Божевільний день» абонплата зросла на 18% до 1,5 грн на день.

Компанія «МТС-Україна» також змінювала тарифи (оператор називає це «корекцією тарифів»). У тарифі «МТС Перший» введена абонплата 0,5 грн на день, пакет внутрішньомережевих хвилин в послузі «Супер» подорожчав удвічі. Також з 19 квітня компанія піднімає вартість активації послуги «Супер» з 5 до 8-12 грн.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
оператори, підвищують, провідні, тарифи, знову, України, мобільні
Оціни новину →
Переглядів: 1625
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою