АвторизаціяРеклама

» » Три новеньких авто для бориспільської невідкладної

Три новеньких авто для бориспільської невідкладної

Новини у Борисполі

Три новеньких авто для бориспільської невідкладної У п’ятницю 22 липня 2016 року Бориспільська невідкладна медична допомога отримала три новеньких легковиків для роботи. За словами керівників бориспільського регіону, це поліпшить медичне обслуговування людей і в місті, і в районі.

Як повідомив сайту «Движение Борисполя» головний лікар Бориспільської невідкладної допомоги Денис Хурса, поповнити автопарк новенькими автомобілями вдалось завдяки спільним програмам із підтримки медичної галузі. Наприклад, ці автомобілі купили навпіл: 2 – за кошти районного бюджету, 1 – міського.

– Програма розрахована на три роки, – розповідає Д.Хурса. – Сьогодні наша служба отримала три автомобілі. Ще мають закупити п’ять: три – місто, дві – район. На тепер наш автопарк налічує 15 машин, а треба більше тридцяти. Щодо застосування машин, будуть виїжджати на виклики до пацієнтів на дому: виміряти тиск, оглянути, виписати рецепт. Це не спецавтомобілі, тому ніяких спеціальних сигналів не передбачено. Там водій і два фельдшери. Була одна бригада, а тепер розширимо до двох. Працюватимуть цілодобово.

За словами голови Бориспільської райдержадміністрації Дмитра Вороніна та Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука, можливість допомагати медичній галузі з’явилась завдяки нормальному наповненню бюджетів.

Так, А.Федорчук повідомив, що з міського бюджету допомога вимірюється десятками мільйонів гривень. Тільки один патологоанатомічний центр обійшовся в більш як 7 мільйонів. Д.Воронін розповів, що в 2016 році на медицину заплановано виділити близько 10 мільйонів гривень, із яких 5 мільйонів освоєно. Крім того, район запускає спільний із містом та областю (кошти надходитимуть із трьох джерел) на будівництво нового корпусу на території ЦРЛ.\

– Головне, щоб збереглось бюджетне піднесення, – такою була спільна думка міського та районного голів.

Що стосується лікарів, яких не вистачає Бориспільській ЦРЛ для повноцінної медичної допомоги людям, голови по своєму відповіли на це запитання. Наприклад, Анатолій Федорчук зазначив, що треба плати лікарям, у першу чергу, нормальні зарплати.
– Бо, хоч і кажуть, що треба житло, – зазначив міський голова, – але це тимчасове поліпшення, яке не вирішує проблему.

Дмитро Воронін теж дотримується думки, що треба заохочувати.\

– Ми постійно спілкуємось із сільськими головами, щоб вони шукали житло для молодих спеціалістів. Крім того, на останній сесії Бориспільської районної ради депутати прийняли програму, щоб фінансово стимулювати лікарів. У цьому році виділяємо 160 тисяч гривень. У 2017-2018 роках запланували по 320 тисяч. Всього – 800 тисяч гривень.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, екстренна допомога, лікарня, авто
Оціни новину →
Переглядів: 1473
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою