АвторизаціяРеклама

» » Трагедія на залізниці

Трагедія на залізниці

Інциденти

Трагедія на залізниці Щодня в телепередачах можна почути про різні, нерідко неймовірні, трагедії чи випадки в містах і селах. Але то десь, а ця жахлива і безглузда біда сталася зовсім поряд, на залізничних коліях станції «Яготин». Неможливо повірити, але від дійсності нікуди не подінешся. Загинула 18-річна дівчина, яка тільки торік закінчила школу і тепер навчалася в Києві.

Того фатального дня вона приїхала додому. Зійшла з електропоїзда і попрямувала через колії залізниці. Проминула першу, потім — другу. І, мабуть, все було б як і завжди (не вперше ж долала цю дорогу), та біда в тому, що йдучи в небезпечному місці, де треба бути особливо уважним і обережним, втратила пильність — говорила по мобільному, позбавивши себе слуху навушниками. У той час саме по третій колії мчав пасажирський поїзд Київ–Одеса, який не зупиняється в Яготині. Дівчина ж його не бачила і не чула наближення. Гучними криками її попереджали про небезпеку люди, що стояли на платформі обабіч, але марно. Якась блискавична мить — і молодої, квітучої людини не стало…

Скільки говориться про небезпеку на автомобільних, на залізничних дорогах! Не могла про це не знати й загибла, але чомусь проігнорувала, захопившись розмовою. Немає сумніву, що мобільний зв’язок потрібний і зручний, однак, виявляється, і ним треба вміти користуватися в межах безпеки. Нехай же цей страшний випадок стане переконливим і застережним для інших, навчить бути обачним, берегти своє життя.

Ольга Грабська

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1275
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою