АвторизаціяРеклама

» » То де ж ті три мільйони?

То де ж ті три мільйони?

Інциденти

Як переяславського мера «за хабарі» затримували. У понеділок, 28 вересня, близько 16.00, до приміщення Переяслав-Хмельницької міської ради під’їхали три легковики, з яких вийшли працівники Київської обласної прокуратури та УБОЗу. Люди в масках заблокували входи й виходи з міської ради, а слідчі (без масок) зайшли до кабінету міського голови Івана Якименка й пред’явили його господареві постанову обласного прокурора про обшук у приміщенні міської ради. Підстава — вимагання й отримання посадовцями хабара в особливо великих розмірах. Ні сума хабара, ні прізвища посадовців не називалися.

Під час обшуку правоохоронці вилучили документи з загального та організаційного відділу, зокрема, рішення щодо передачі комунальному підприємству «Переяслав-Хмельницький міський ринок» 13 га землі в постійне користування на так званому Острові Казок. Ніяких грошей знайдено не було. Після проведення слідчих дій міський голова Іван Якименко та його заступник Олексій Дикий поїхали в Київський УБОЗ давати свідчення. Наступного дня їх викликали в Київську обласну прокуратуру. В середу, 30 вересня, зранку Іван Петрович був на роботі й проводив прийом громадян. На робочому місці знаходився і його заступник О.С.Дикий.

Цікаво, що всеукраїнські телеканали, зокрема «1+1», проявили нечувану оперативність та схильність до сенсацій і ще під час проведення слідчих дій у Переяслав-Хмельницькій міській раді передали в новинах, що Переяслав-Хмельницький міський голова затриманий при отриманні хабара в 3 млн доларів. Він нібито пообіцяв віддати комусь у власність 13 га землі. Сума, названа телевізійниками, вражає. За 3 млн доларів можна купити пів-Переяслава, а не те що 13 га ріллі на насипному острові.

Крім телевізійної «качки», дивним є й те, що опозиційні депутати та їхні симпатики, очевидно, знали про намічену перевірку й з’явилися біля стін міської ради відразу після слідчих. Вони гучно святкували «арешт» переяславського мера, пили шампанське, вигукували лайливі слова, а після від’їзду оперативників, близько 21 години, намагалися взяти штурмом приміщення міської ради. Працівники ради змушені були викликати міліцію й тільки з її допомогою вирвалися з облоги.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1126
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar
0
1 Спам
В качестве комментария, перефразирую известный анектот. Хорошо, если ваши тараканы объявили войну соседским. Главное, чтобы пленных не приводили.
avatar

Новини за темою