АвторизаціяРеклама

» » Телефонну «вісімку» відправляють на пенсію

Телефонну «вісімку» відправляють на пенсію

Суспільство

Із 14 жовтня змінюється порядок набору номерів міжміських та міжнародних напрямків, у тому числі номерів мобільних телефонів.
Думаю, не всі звернули увагу на ту коротеньку інформаційну довідку на зворотному боці листка із телефонним рахунком. А варто. Адже сьогодні ми користуємося послугами міжміського зв’язку не лише для того, щоб подзвонити до іншого міста. Телефонуючи на мобільний, ми також набираємо звичну «вісімку».
Навіщо потрібні такі зміни? — запитала у заступника начальника Бориспільського «Укртелекому» Василя Миколайовича Стаучана.
— У рамках підготовки до «Євро-2012» Україна переходить на європейські стандарти. У Європі не користуються «вісімкою» для виходу на міжміські і міжнародні телефонні лінії. Там ці функції виконує цифра «нуль». От і ми переходимо на «нулі».
Як це здійснюватиметься на практиці?
— Фактично ми просто забираємо «вісімку». Тобто, якщо для дзвінка з Борисполя на Київ потрібно було набрати «8-0-44…», то набір номера розпочинатиметься із «0-44-…». До речі, із того ж таки 14 жовтня код Києва «0-44» діятиме тільки у столиці. Для Київської області вводиться новий код: «0-45». Відміняється також вихід на міжміський зв’язок через код «8-2». Для Києва залишається «0-44», а для кодів, які починаються із двійки, ця цифра замінюється на нуль. Наприклад, щоб подзвонити до Переяслава-Хмельницького, замість «8-267-…» набиратимемо «0-4567-…»
Ці зміни стосуються також і номерів мобільних телефонів?
— При дзвінках на мобільний не потрібно буде набирати «вісімку», а також доведеться видалити її із номерів, занесених до пам’яті телефонів. Наприклад, замість «8-0-50» слід набирати тільки «0-50», після чого відразу номер.
Але ж немає гарантії, що всі абоненти вчасно довідаються про нововведення.
— Для цього ми підготували запис на автовідповідачі. Людина, яка намагатиметься подзвонити «по-старому», отримуватиме повідомлення про новий порядок набору номера. Ця послуга діятиме тривалий час, тож абонентам не складно буде налаштуватися на нову систему.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1224
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою