АвторизаціяРеклама

» » Театральна прем’єра у Воронькові

Театральна прем’єра у Воронькові

Новини з району

У Вороньківському будинку культури відбулась прем’єра вистави «Назар Стодоля» за однойменною п’єсою Тараса Шевченка. Актори аматорського театру — колишні випускники місцевої школи, а також учасники шкільного театру «Барвінок», яким впродовж майже двадцяти років керує заслужений учитель України Надія Іванівна Гриценко. Виконавці головних ролей ще на початку 1990-х починали свої перші кроки на сцені; вони виступали не лише у Воронькові, а й у багатьох клубах і школах Бориспільщини. І хоча ці люди уже мають родини, працюють у Києві, Борисполі і в рідному селі, театр став для них захопленням на все життя.

Гра акторів була настільки професійною і природною, що глядачі щиро вболівали за героїв, переживали з ними драматичні моменти. Незабутні враження, море приємних емоцій подарували Віктор Олешко, Денис Черніков, Тетяна Котул, Наталія Марченко, Іван Олексенко, Ольга Вінтовкіна, Іван Бенца та нинішні дев’ятикласники, яким зуміла прищепити любов до театру Надія Іванівна.

Підтримати сільських акторів прийшли вчителі, рідні, друзі, колеги. Із гордістю спостерігали за грою батьків їхні діти. Приємно, що сьогодні, серед буденних клопотів і суєти люди уміють віднайти те прекрасне і вічне, яке справді врятує світ.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 795
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою