ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Тариф на вивезення сміття у Борисполі все таки піднімуть з 1 серпня

Тариф на вивезення сміття у Борисполі все таки піднімуть з 1 серпня

Новости в Борисполе

Тариф на вивезення сміття у Борисполі все таки піднімуть з 1 серпня 24 червня 2019 року члени виконавчого комітету Бориспільської міської ради прийняли рішення №438 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у місті Борисполі». Згідно з цим рішенням, із 1 серпня 2019 року за вивіз сміття доведеться платити всім членам родини, навіть дітям.

Так, виконавчий комітет Бориспільської міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити тарифи на послуги з вивезення побутових відходів у місті Борисполі з 01 серпня 2019 року:
1.1. Для населення, що проживає у багатоквартирних та одноквартирних будинках з наявністю усіх видів благоустрою та гуртожитках де проживають сім’ями – 21,78 грн. з ПДВ в місяць на одну людину.
1.2. Для населення, що проживає в індивідуальних будинках з присадибною ділянкою за відсутності каналізації – 21,60 грн з ПДВ в місяць на одну людину; вивезення рідких відходів – 134,33 грн з ПДВ за 1 куб. м.
1.3. Для бюджетних установ – 117,10 грн за 1 куб. м з ПДВ; вивезення рідких відходів – 146,06 грн з ПДВ за 1 куб. м.
1.4. Для інших споживачів – 156,83 грн за 1 куб. м з ПДВ; вивезення рідких відходів – 195,62 грн з ПДВ за 1 куб. м.
1.5. Вартість послуги з вивезення ТПВ за 1 куб. м для населення в тому числі ОСББ, житлові кооперативи та гуртожитки – 107,69 грн з ПДВ.

Також, міський голова Анатолій Федорчук зауважив, що новий тариф відноситься і до малолітніх дітей які приписані в квартирі чи у будинку.

Варто сказати, що під час голосування чотири депутати Бориспільської міської ради не підтримали дане рішення, проголосувавши ПРОТИ. Вони аргументували це тим, що в такий спосіб влада міста Борисполя намагається компенсувати збитки за вивезення відходів. Адже більшість домоволодінь приватного сектору Борисполя роками не підписує договори на їхнє вивезення, тому за них платитимуть добропорядні містяни.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
влада, Бориспіль, сміття, Благоустрій, тарифи
Оцени новость →
Просмотров: 219
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar
1
1 Спам
ФЕДОРЧУКА ДО КОРНІЙЧУКА ОДНОГО ПОЛЯ ЯГОДИ НЕ ВИКАНКОМ А КАЗНА ЩО
avatar

Новости по теме