АвторизаціяРеклама

» » Талони для пільговиків

Талони для пільговиків

Новини у Борисполі

Бориспільський район вирішив скористатися досвідом Броварського. Саме тому з 1 травня тут запроваджується новий порядок перевезення окремих категорій громадян, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Зокрема, на приміських маршрутах (між селами і Борисполем) вводиться талонна система обліку перевезень. Про нововведення розповідає начальник Управління праці та соціального захисту населення Бориспільського району Олександр Володимирович Чижов.

— Які категорії пільговиків зможуть скористатися талонами? Чи є обмеження у кількості пільгових місць в автобусі?
— Талонною системою зможуть користуватися усі категорії громадян, яким, відповідно до законодавства України, надано право безоплатного проїзду в автомобільному транспорті загального користування. Пільговик, пред’явивши посвідчення, передає водієві отриманий у сільській раді талон. Разом з тим, водій не має права відмовити і тому пільговику, який не має талона.

— З якою метою вводиться талонна система на приміських маршрутах?
— Основна мета — забезпечення належного обслуговування пільгових категорій населення. Для того, щоб чітко вирахувати потреби у наданні цих послуг, щоб встановити розмір компенсації перевізникам, і вводимо талонну систему.

Цей експеримент діє, згідно з рішенням райради, з 1 травня по 31 грудня. За цей час нам потрібно з’ясувати, скільки кожен пільговик у середньому потребує талонів. Адже хтось їздить щодня на роботу, а інший — декілька разів на рік. Ще хтось взагалі не користується приміським транспортом.

Нам треба визначити обсяги перевезень пільгових категорій, щоб забезпечити компенсацію перевізникам. З’ясувавши точну кількість пільговиків, які користуються безкоштовним проїздом, ми сформуємо на наступний рік обґрунтовану бюджетну пропозицію з цього питання.

Тож, перевізники, щоб отримати компенсацію від держави, мають надати нам талони, які вони отримали від пільговиків. Цей експеримент допоможе упорядкувати взаємовідносини між органами праці і соцзахисту та перевізниками.

— Де можна отримати талони?
— Мешканці району, що належать до пільгових категорій, подають заяви до сільської ради і отримують талони. Сільські ради надають нам списки, складені на основі заяв від населення. Потім списки ми звіряємо з нашою базою даних.

— Де вже запроваджено талонну систему обліку пільговиків?
— У Броварському районі така талонна система існує вже декілька років. У Фастівському районі експеримент введено з 1 січня.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспільщина, пільговики
Оціни новину →
Переглядів: 1020
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою