АвторизаціяРеклама

» » Таксистів поставлять на місце

Таксистів поставлять на місце

Новини Борисполя

Таксистів поставлять на місце Із навалою таксистів на міських парковках, яких і на пересічних автовласників не вистачає, бориспільська влада має намір боротися шляхом облаштування конкретних стояночних місць лише для автівок таксі.

Мова про те, що бориспільські таксисти отримають свої законні місця для паркування, була вже давно. І поки обмізковувалися деталі цього питання, таксисти преспокійно заполонили усе місто, створивши незручності для інших автовласників та розширивши вибір для своїх потенційних клієнтів. Адже тепер таксі у Борисполі на будь-який смак і будь-де: чи не усі парковки міста, без перебільшення, завалені автівками із шашечками. Інколи, як-от у години-пік, коли уся столична братія недільного вечора суне назад до столиці і Київський Шлях традиційно стоїть у пробці, біля кафе «Славутич» автомобілі таксі стають у два ряди! Це при тому, що навіть декілька своїх автівок вони там ставити не мають права! Інші ж автомобілі при цьому змушені тулитися хто де, бо, бач, за словами окремих таксистів, певні місця на парковках ними вже давно «забиті» і проплачені кому треба.

Розкрити секрет, хто ж ці «хто треба», таксисти не погоджуються, зухвало проганяючи водіїв із насиджених місць. Зокрема, грішать таким свавіллям ті таксисти, які паркуються на спеціально облаштованому не так давно місці біля кінотеатру.

То коли ж нарешті наведуть порядок на міських парковках, які і без автівок із шашечками тріщать по швах, кореспондент «Вістей» поцікавилася у головного спеціаліста з питань транспорту Тетяни Слободської. Адже, повторюся, говорять про шляхи вирішення цієї проблеми у місті давно. Конкретних дій же поки що не видно.

То коли ж міських таксистів поставлять на місце?
- Сподіваюся, незабаром, - дала оптимістичну відповідь на актуальне сьогодні у Борисполі питання пані Тетяна. - На одну із найближчих сесій міської ради виносимо Положення про організацію мережі таксомоторних стоянок. Це, сподіваємось, вирішить існуючу у місті проблему із таксистами.

- А чи є на сьогодні у місті офіційні стоянки таксі?
- У Борисполі офіційних стоянок таксі немає. Автомобілі таксі розмістилися на сьогодні на звичайних стоянках, якими можуть користуватися абсолютно всі. І забивати собі місця таксисти там не мають права!

- А як поясните той факт, який нещодавно збив із пантелику не тільки водіїв, а й пішоходів, коли одна із місцевих служб таксі на стоянці біля «Вояжу» обгородила собі місце дорожніми конусами, ще й вказавши на них номери телефонів своїх операторів. Чи не нахабство було це із їхнього боку, адже дозволу на таке, наскільки мені відомо, вони не мали?
- Так, робити цього вони не мали права. Коли виставлені були ці фішечки, того ж дня за допомогою працівників ДАІ це питання було швидко вирішене. Адже, наголошую, це стоянка, якою має право користуватися будь-хто із автовласників, і привласнювати певну її частину собі, обгороджуючи і помічаючи територію фішками, таксисти не мають права.

- Коли ж у місті будуть створені офіційні стоянки для автомобілів таксі?
- Після того, як буде прийняте відповідне положення, можна буде уже щось сказати конкретніше. На сьогодні ж проблема із таксистами у місті дійсно існує, адже усього у Борисполі, за попередніми підрахунками, працює близько 500 автомобілів таксі. Плюс є ще нелегали. Як між усіма поділити більше півсотні запланованих для цього стоянок - це питання, яке ще потребує відповіді. У середньому вартість місця на стоянці коштуватиме 565 грн у рік. Кошти ці будуть надходити на рахунок комунального підприємства ВУКГ, працівники якого будуть слідкувати за чистотою на цих стоянках. Місця для таксистів на них будуть чітко визначені, а на відповідних табличках буде зазначено номер телефону і назву того таксі, чиє це місце.

Автор: Юлія ЛИСИЦЯ

Джерело: http://i-visti.com

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Бориспіль, Транспорт, таксі
Оціни новину →
Переглядів: 1925
Рейтинг: 5.0/3

Коментарі

avatar

Новини за темою