АвторизаціяРеклама

» » Свято вулиці з дерунами

Свято вулиці з дерунами

Новини у Борисполі

Свято вулиці Димитрова започатковане минулого року. Тоді й нагода випала достойна: за сприяння міської влади заасфальтовано вулицю, яка упродовж десятків років була надзвичайно проблемною як для людей, так і для транспортних засобів.

Тоді голова вуличного комітету Валентина Пекалюк, ентузіасти-сусіди вирішили провести свято вулиці. І воно пройшло на славу. То ж до нинішнього свята мешканці вулиці Димитрова готувалися особливо старанно. Біля кожної оселі з боку вулиці посіяли квіти, облагородили огорожу, викосили бур’яни. Одне слово, вулиця Димитрова, певно, стала однією з найкращих у Борисполі.

Запрошуючи на свято міського голову Анатолія Федорчука, Валентина Пекалюк сказала: «Коли прийдете до нас, то не пошкодуєте, бо приготуємо для гостей деруни». Любо-мило було споглядати осінні композиції, виготовлені із фруктів, овочів, квітів. Мешканці обладнали стенд із фотографіями, де вся історія вулиці і її оновлення. Привабили глядачів також вишивки, оберіг вулиці.

Офіційна частина почалася із вручення подяк міського голови за краще утримання садиб та сувенірної продукції. А потім звучали пісні у виконанні дуету «Куми» Григорія Глінського та Валерія Іванцова. Малеча вулиці Димитрова теж готувалася до свята. Розпочали пісенний марафон дівчата Каріна Пекалюк, Катя Біба, Крістіна Басандовська, а закінчували найменші.

Нагороди маленьким артистам, квитки на циркову виставу, вручив міський голова Анатолій Федорчук. А потім господарі запросили гостей до святкового столу, де головною стравою, звичайно, були деруни: із сиром, баклажанами, з твердим сиром тощо та ще й із сметаною.

Слід відзначити, що атмосфера свята була виключно тепла, сердечна, яка й має бути між бориспільцями.

Мешканець Лютневої Олег Єсик приїхав на вулицю Димитрова не лише запозичити досвід, але й щоб запросити міського голову на свято своєї вулиці. А ще до журналіста дійшла новина, що на вулиці Гоголя теж готуються до торжества.

Як бачимо, у місті зароджується добра традиція — свято вулиці, яке, безумовно, буде на користь громаді міста.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
улица Димитрова, борисполь
Оціни новину →
Переглядів: 1368
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar
0
1 Спам
Прекрасная традиция! Лишь создавая крепкие общественные связи мы сможем разрушить стереотипное мнение, что Борисполь - город жлобов.
avatar

Новости по теме