АвторизаціяРеклама

» » Свято Прапора у Мамаєвій слободі

Свято Прапора у Мамаєвій слободі

Події в Борисполі

Незалежній Україні лише 19. Але скільки століть наші предки виборювали свободу, ціною власного життя захищали свою землю від ворогів під жовто-блакитними знаменами і тризубом. Тож ми з гордістю маємо вшановувати символи нашої держави, яким понад тисячу років.

У козацькому селищі «Мамаєва слобода», що у центрі Києва, 23 серпня було розгорнуто один з найбільших прапорів України довжиною 75,18 м, завширшки 12 м. Вшанувати національну символіку на День Державного прапора України з’їхалися небайдужі люди, у жилах яких ще нуртує козацька кров.

Довжина прапора зумовлена глибоким сакральним символізмом! Бо ж за літочисленням наших пращурів, яке було на теренах України ще за часів князів Кия, Аскольда і Діра, 2010 рік, рік святкування 19 річниці Незалежності України, є 7518 роком від початку створення світу.

Розгортання прапора відбулося під церковні дзвони на ярмарковій площі від озера, з якого бере початок легендарна річка Либідь, і до козацької церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Урочистості з нагоди вшанування державної символіки, народних традицій і національної культури сприяють вихованню патріотичних почуттів серед молоді і поваги до історичного минулого свого народу. А скільки позитивних емоцій отримала малеча, бавлячись «під куполом» розгорнутого стяга!

Кульмінацією заходу був показовий виступ кращого у Європі кінного каскадерського театру «Українські козаки». Глядачі насолоджувались співом народного співочого гурту «Перевесло» з міста Броварів, вивчали українські народні танці під супровід троїстих музик, а також смакували зварену в казанах на відкритому вогні знамениту козацьку кашу— тетерю.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1035
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою