ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » Свято маленьких громадян у Борисполі

Свято маленьких громадян у Борисполі

События в Борисполе

У перший день літа на центральній площі міста Борисполя відбулось урочисте відкриття заходу «Щасливе дитинство» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Міський голова Анатолій Федорчук привітав дітлахів зі святом, побажав щасливих дитячих днів. І запитав: «Дітки, ви не підведете своїх батьків?», і вся малеча впевнено хором відповіла «Не підведемо!». Організували свято для дітлахів міста відділ культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради, управління освіти і науки, служба у справах дітей та асоціація учнівського самоврядування.

Від депутата міської ради, члена фракції Партії регіонів Володимира Ілліча Шалімова, 4 дітей отримали путівки на оздоровлення, 6 вчителів, які мають по декілька переможців на обласних олімпіадах – грошові винагороди. Урочисте нагородження відбулось в рамках міського свята обдарованих дітей та творчих педагогів «Сузір’я талантів». Усіх присутніх дітлахів на заході пригощав морозивом генеральний директор ТОВ «Три ведмеді» депутат міської ради, член фракції Партії регіонів Дмитро Ігоревич Ушмаєв.

Подарунки творчим колективам - учасникам заходу вручив голова фракції Партії регіонів, депутат міської ради Микола Іванович Савченко. Окрім концертно - розважальної програми, біля Будинку дитячої та юнацької творчості проводилось теж багато цікавого дійства. Пізнавальні майстер - класи від керівників гуртків декоративно - вжиткового відділу БДЮТ по напрямкам: «Виготовлення витинанок», «Виготовлення ляльки-мотанки», «В’язання гачком», «Квілінг» (паперокрутіння).

Проводилась акція «Один за всіх і всі за одного» яку організували центр реабілітації для дітей-інвалідів «Наш дім» разом з Бориспільським центром зайнятості. Вони надавали професійні консультації з приводу навчання дітей та працевлаштування. Також були представлені прекрасні малюнки дітей з РУЗТІ «Наш дім».

Цікавою була виставка художні робіт вихованців Недільної школи при Борисо-Глібському храмі. За конкурс малюнку на асфальті «Моє щасливе дитинство» грамотою виконавчого комітету Бориспільської міської ради були нагороджені вихованці дитячих навчальних закладів нашого міста. Хоч не всі отримали грамоти зате всі отримали подарунки від виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Хто малював на асфальті а хто у міському парку культури та відпочинку грав у розважально-спортивну гру «Ігри патріотів».

Найспритнішими стали учасники команди БСШ «Школа лінгвістики», які й отримали грамоту виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Та окрім патріотів у міському парку гралась і малеча. Саме для них МО «Труба», комісія Молодіжного парламенту на чолі з Кригою Андрієм - керівник громадської приймальні Бориспільської міської організації Партії Регіонів, комісія з дозвілля, культури та спорту і відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Бориспільської міської ради організували ігрову програму з дітьми молодшого та середнього шкільного віку. І це далеко не весь перелік заходів, що були проведені того дня у Борисполі. Свято було насиченим, сонячним і головне сповнене дитячим сміхом і радістю.

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
свято, Бориспіль, діти
Оцени новость →
Просмотров: 848
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме