АвторизаціяРеклама

» » Свято духовності у Великоолександрівській школі

Свято духовності у Великоолександрівській школі

Новини з району

Свято духовності у Великоолександрівській школі Звітний концерт у Великоолександрівській школі мистецтв і ремесел (директор — заслужений артист України Олександр Зюзькін) відбувається кожних півроку, якраз напередодні екзаменів. Батьки і викладачі мають можливість побачити кращих учнів навчального закладу, діти ж — порівняти свої таланти і здобутки, прагнучи досягти високих результатів. На творчі звіти до рідної Альма-матер приїжджають випускники, аби поспілкуватися зі своїми наставниками, поділитися успіхами, продемонструвати свої уміння.

Концертна програма 26 травня вирізнялася особливою різноманітністю молодих талантів. Бо ж не кожна сільська школа може похвалитися виступами бандуристів, скрипалів і саксофоністів, вокально-інструментальним ансамблем і хореографічним колективом, професійними вокалістами і піаністами...

На свято духовності до Великої Олександрівки приїхав випускник Сергій Шаповал, який після закінчення столичної консерваторії працює солістом Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва. Його чарівний тенор заворожив кожного слухача. Окрім того, атмосферу неповторного спілкування з прекрасним доповнювали картини учнів школи мистецтв.

Хочеш дізнаватися новини Борисполя першим? — Підпишись на Telegram Движение Борисполя
Район, Школа, Бориспільщина, Велика Олександрівка
Оціни новину →
Переглядів: 1037
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новости по теме