АвторизаціяРеклама

» » Святкування Дня Борисполя розпочала «Бориспільська марка»

Святкування Дня Борисполя розпочала «Бориспільська марка»

Новини у Борисполі

Бориспіль активно готується до Дня міста. І хоча роботи по благоустрою, які планують завершити до свята, ще у повному розпалі, святкові заходи уже розпочалися.

10 вересня у приміщенні кінотеатру «Європа» проходив конкурс «Бориспільська марка», приурочений до Дня міста. 24 підприємства подали заявку на участь у конкурсі.

Основною метою організаторів заходу було познайомити гостей із різних регіонів Київщини з продукцією Бориспільських підприємств. Але з’ясувалося, що деякі підприємства міста стали відкриттям навіть для самих бориспільців. Щоправда, тільки 19 виставили свої стенди. Але і цього було достатньо, щоб очі розбігалися від побаченого. Шикарний торт із харчовими фотознімками пейзажів міста від французької кондитерської «Моно», елегантні та пишні сукні і аксесуари для оформлення торжества від весільного салону «Лебідь», розмаїття серветок та іншої продукції під маркою «Помічниця» від ТОВ «КТА», можливість продегустувати рибну продукцію від ПП «Калін». А ще справжня гостина біля столика ПП Квантрішвілі. «Квантро-піцою» в асортименті пригощали всіх бажаючих. І це тільки невелика частина того, що було запропоновано до уваги глядачів.

Тільки знову і знову доводилося шкодувати, що не має Бориспіль великого просторого залу, у якому можна було б проводити подібні заходи. Навіть на двох поверхах фойє кінотеатру «Європа» було трохи затісно і гостям свята, і членам конкурсної комісії. А цього дня Бориспіль приймав гостей із Миронівки, Фастова, Броварів, Василькова, Вишгорода, Обухова, Баришівки. Та й конкурсна комісія була досить представницькою.

Переможцями стали, переважно, відомі у місті підприємства. Кращим у номінації «Продовольчі товари» стало ВАТ «Лантманнен Акса», яке представляло сухі сніданки, кранчі, мюслі, макаронні вироби. Відзнаку у номінації «Промислові товари для населення» отримало ТОВ «КТА». Кращим серед виробників товарів виробничо-технічного призначення визнані ЗАТ «ПентоПак», яке випускає оболонку для м’ясних виробів, та ТОВ «Бортек», що представляло свої електропечі. У сфері послуг перевагу було надано ПП «Марунич», яке займається виробництвом меблів на замовлення. Та, думаю, переможцями конкурсу стали всі. І не лише тому, що кожен учасник був відзначений дипломом.

Про їхні товари, про їхні можливості і перспективи тепер стане відомо далеко поза межами Борисполя і Бориспільщини. А гостям зі столиці настільки сподобалися і задум, і організація конкурсу, що, можливо, подібний захід буде проводитись і на обласному рівні.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Оціни новину →
Переглядів: 1007
Рейтинг: 5.0/1

Коментарі

avatar

Новини за темою