АвторизаціяРеклама

» » Судовий розгляд по Годунку відбудеться в Бориспільському суді наступного року (+ світлини)

Судовий розгляд по Годунку відбудеться в Бориспільському суді наступного року (+ світлини)

Новини у Борисполі

Судовий розгляд по Годунку відбудеться в Бориспільському суді наступного року (+ світлини) Сьогодні 6 грудня 2019 року в Бориспільському міськрайонному суді відбулось підготовче засідання в кримінальному провадженні за обвинуваченням Годунка Я.М. у хуліганських діях, передбачених ч. 1 ст. 296 ККУ. Справу розглядає суддя суду загальної юрисдикції Вознюк Сергій Михайлович. На засіданні був присутній обвинувачений Годунок Ярослав Миколайович та обвинувач – Петровскіс Ігор Евалдсович, у супроводі свого захисника. Годунка, як він зазначив, буде захищати представник адвокатського об'єднання «Вишневий і партнери». Також була присутня прокурорка.

Нагадаємо, конфлікт між Ярославом Годунком та Ігорем Петровскісом відбувся 29 серпня цього року на першому поверсі Бориспільської міської ради. Камери спостереження зафіксували, як чоловіки з’ясовують стосунки за допомогою фізичної сили. Пізніше це відео було розміщено в мережі інтернет. Звідти правоохоронці й дізналися про конфлікт, після чого відкрили кримінальне провадження.

Дивіться також, як Секретар Бориспільської міської ради побився на першому поверсі міськради (+ відео)

У п’ятницю, під час підготовчого засідання перед судовим розглядом, суддя вислухав усі сторони. Так, жодна сторона відводів не заявила. Прокурорка зазначила, що обвинуваченого немає підстав затримувати або застосовувати запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Я.Годунок пояснив, що його дії не мають ознак кримінального правопорушення, а є лише спільні – для нього та обвинувачувача – легкі тілесні ушкодження. Тому справу можна закрити, оскільки громадський порядок він не порушував. При цьому він поінформував суд, що теж написав заяву про нанесення І.Петровскісом йому легких тілесних ушкоджень. Щоправда цю його заяву чомусь ніхто не розглядав, слідчі його не викликали та й узагалі справа проти нього замовна.

Адвокатка обвинувачувача наполягала на правильності обвинувачення. Також нею був поданий цивільний позов, за яким Я.Годунок має сплатити близько сімдесяти тисяч гривень. Із них 50000 – моральна шкода, залишок – судові витрати. При цьому захисниця просила накласти арешт на майно обвинуваченого та заблокувати банківські рахунки. Крім того, наполягала на розгляді справи в закритому судовому засіданні, оскільки в справі є висновки лікарів, там містяться особисті дані І.Петровскіса, тому ця інформація є конфіденційною.

Вислухавши усі сторони, суддя пішов до нарадчої кімнати. Як результат була винесена ухвала, відповідно до якої кримінальне провадження не закрито; цивільний позов долучили до справи, але арешт на майно та заблокування банківських карток обвинувачено суддя не підтримав. Розгляд справи проходитиме у відкритому судовому засідання, за вийнятком засідання, де будуть розглядати матеріали про лікування обвинувачувача. Також, С.Вознюк зазначив в ухвалі, що обвинувачений не має права оприлюднювати висновки лікарів, які стануть йому відомі в процесі розгляду справи.

Наступне засідання по справі з обвинувачення Годунка Ярослава Миколайовича в хуліганських діях, передбачених ч. 1 ст. 296 ККУ має відбутися 16 січня 2020 року об 11:00.

Хочеш дізнаватися новини Бориспільщини першим? — Підпишись на Telegram-канал Це Бориспіль
Годунок, Петровскіс, Бориспільський, суд, Вознюк, міськрайонний
Оціни новину →
Переглядів: 1201
Рейтинг: 5.0/2

Коментарі

avatar

Новини за темою